Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek van olyan ember...

Szerintetek van olyan ember Magyarországon, aki egyszerre szereti a rockot és Justin Biebert és/vagy a One Directiont?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egészen biztos vagyok benne, hogy van.
2015. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván van. Persze valószínűleg nem a Converge vagy Neutral Milk Hotel szerzeményeit hallgatja a rockzenék közül, hanem a mainstreamebbeket, mint pl az AC/DC, a Bon Jovie, a GunsnRoses, vagy a Nickelback.


Tehát amiket szoktak játszani a rádióban, zenecsatornákon, esetleg előbukkannak filmekben/sorozatokban vagy tehetségkutatóban (pl X-faktor), mivel az ilyen emberek általában nem ismernek semmit ami kívül esik a fősodron.

2015. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de én nem ilyen divatrockra gondoltam :)
2015. jan. 25. 15:52
 4/13 anonim ***** válasza:
van. köztük én is. nagyon sok mindent hallgatok. mondjuk nekem JB nem nagyon jön át de a rock és annak különböző irányzatai valamint a 1d napi szinten pörög a playlistemen :)
2015. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Persze, hogy van. :D One Direction és Black Veil Brides, Tokio Hotel fan vagyok, de a Guns N'Roses és Green Day is nagy kedvencem. Szóval van. :D
2015. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a TH mióta rock? az egy b.uz.i transzvesztita nyálbanda
2015. jan. 29. 21:14
 7/13 anonim válasza:
Hát, biztosan nem hallottad a régi dalaikat és albumaikat, ugyanis azok mind "Rock" címszó alatt lettek leadva és nem, nem azokra a dalokra gondolok, amikhez klip is készült. Nézz utána, mert le vagy maradva. Mára már áttértek a popra, de azért egy alaptudás nem ártana, mielőtt ilyeneket írsz. Amúgy meg, elég
2015. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
*előző vagyok* elég furcsa, hogy nemi identitás alapján döntessz. Mellesleg ameddig nem mondják ki, hogy "meleg vagyok" addig nem azok. :D Ennyi.
2015. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
csak rá kell nézni bilire és már látszik is h az
2015. jan. 30. 14:43
 10/13 anonim ***** válasza:

A TH-t lehet szeretni, nem szeretni, de az első albumuk simán belefér a "populáris rock" kategóriába, függetlenül attól, hogy néztek ki és milyen vékony hangja volt Billnek, a hangszerelés egyértelműen rockos és a dallamvilága is közelebb áll a rockhoz, mint az rnb-hez, a hip-hophoz, a trance-hez, vagy tényleg akármilyen más stílushoz.


A b**i pedig nem egy sértés. Csak annak a kinyilvánítása, hogy homofób vagy.

:D


Egyébként vicces, hogy a negyedik válasz milyen jól igazolja, amit mondtam ^^

2015. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!