Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig érdemes...

Szerintetek meddig érdemes ragaszkodni valakihez? :D

Figyelt kérdés

Komolyan mondom,elvesztem. Általában az eszemre hallgatok és végsősoron mindig az jön,ki, hogy tök mindegy lett volna, ha szívemre hallgatok. Na, de a lényeg a lényeg. Meddig ragaszkodnátok egy emberhez? Amíg Te magad is érzed,hogy ezt teljes mértékben viszonozza, vagy addig, amíg nem tudsz helyette mást elképzelni?

Érzed,hogy szeret, de mintha ennek az ereje csökkent volna, lehetséges? (alapvető kérdéstől eltérvén) És,ha csökkent is..mit tennél, harcolnál azért ami volt (és ha ezttennéd, hogyan) vagy hagynád, hogy múljon?


2015. aug. 24. 21:35
 1/5 anonim válasza:
Addig amíg látom rajta, hogy jelentek neki valamit. Mikor már nem ad erre utaló jeleket, akkor hagyom.
2015. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben. Az eszem tudta, hogy nem érdemes, a szívemnek sem volt tökéletes, de elvoltunk. Nehezen léptem ki, mert nem szeretek egyedül lenni, és új városban nem voltak nagyon barátaim. A vége felé (1 év szenvedés után) már hiszti hegyeket produkáltam tehetetlenségemben, aztán jött egy szerelem, ami hamar elmúlt, de rájöttem arra, ami nem működik, azt hagyni kell, mert az új lehetőségétől zár el.

Fél éve nem vagyunk egy pár, de tartjuk a kapcsolatot szinte napi szinten.


Mondhatni, túlzással, mint ahogy az egyik szappan operában elhangzik naponta a beharangozóban: "Jobb a válásunk, mint a házasságunk" :D

2015. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig erdemes ragaszkodni, meg mindketten akarjak. Johetnek nehezsegek, de azt meg lehet oldani, azok elmulnak. Ha akarat van, minden megoldhato. Az a kerdes hogy o akarja e, es hogy te biztos vagy e abban, hogy akarod. Az, hogy a szeretet csokkent, onmagaban nem gond, ha akarjatok hogy jo legyen. Meg kell keresni az okat, hogy miert csokkent (lehet csalodott, lehet nagyon megbantottad, lehet mast vart, stb), es akkor meg lehet beszelni es valtoztatni, ha mindketten elszantan akarjatok a kapcsolatot. A gond ott kezdodik, ha egyik fel nem akarja a kapcsolatot mindenaron. Ha ugy all hozza, hogy ha egyutt vagyunk egyutt, ha nem nem. Na innentol kezdve mar csak lefele van. Ha csak egyik akarja, akkor egyedul nem lesz kepes megvivni ket ember harcat. Onnantol fogva nem erdemes ragaszkodni.
2015. aug. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos, ameddig ő is viszonozza érzelmileg.


Nagyon gazdagnak kéne ahhoz lennie, hogy vele maradjak, ha nem érzem, ő is annyyira akarja, mint én.


Persze van a pénz, mindenkinek, de az nálam nem pár százezer :D

2015. aug. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, csóró lúzerekkel, ha meg kínlódjon, akinek 2 anyja van.

Ha nem szeret, én tuti nem kajtatok utána.

2015. aug. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!