Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes ezzel elmenni pszichol...

Érdemes ezzel elmenni pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Sokszor van úgy, hogyha vagyok egy társaságban, akkor nem merek megszólalni, de ez csak osztályban van általában, és csak akkor, ha vannak ott olyan emberek, akik előtt ez valamiért nem megy, zavarban vagyok előttük, vagy úgy hülyének érzem magam mellettük, félek tőlük, vagy nem tudom mi lehet az oka, mostanában már sokkal jobb a helyzet, de még mindig nem az igazi, ez azóta van, mióta volt egy nagyon nagyon rossz osztályom, ahol mindenki csúfolt és sokat bántottak, és nagyon sokszor félek, hogy mi van, ha ez megint megtörténik, és emiatt szorongok mindig, emiatt is lehet ez a probléma talán.

2015. júl. 8. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen érdemes lenne. Szociális fóbia-szerű tünetek ezek.
2015. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó lenne. De én is tudok segíteni. Főleg, te magad is tudod mi probléma. Egy kis beszélgetés nagyon segítő lehet.

(Én ingyen segítek.)

2015. júl. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, menj el. De egy jó, elfogadó társaság is sokat segíthet, ahol fel tudsz oldódni.
2015. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!