Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy egy fórumoldal...

Mi az oka, hogy egy fórumoldalon ezek közül az egyik jó, a másik dolog viszont irritálja az embereket?

Figyelt kérdés

Szóval az, ha a fórumba írogatnak, fórumozgatnak a többiekkel és úgy, a fórumozgatás során ismerik meg a többieket, az úgy jó, úgy az emberek sokkal közvetlenebbek és lazábbak egymással.

De ha nem fórumozok a fórumoldalon, hanem spontán kiválasztok pár embert a fórumból, és ráírok privát üzenetben, ott próbálok vele írogatni az adott témáról, később meg személyesebb kérdések is előjöhetnek, ez már egyből nem tetszik senkinek. Általában ezek a kapcsolatok valamiért alapból halottak szoktak lenni. Múltkor viszont felvettem így facebookra valakit, mert normálisnak tűnt és rendes volt velem, aztán a kapcsolat kb. 2 hetet bírt ki. Pedig pont ügyeltem rá, hogy ne írogassak naponta neki, csak olyan 2-3 naponta írtam. Erre jön azzal, hogy folyton nyaggatom, meg hogy folyton személyes témákról kell beszélnie, amikor semmi olyan nagyon személyeset nem kérdeztem. Itt ki volt a hibás szerintetek?


2015. aug. 25. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod észrevenni, hogy ez emberek nem keresnek személyes kapcsolatot, jobban szeretnek anonimként beszélgetni.
2015. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A fórumban azért úgy ismerik egymást, ez egy elég jól összeszokott társaság ahova néha újabbak csatlakoznak. A nevüket is sokan tudják egymásnak, mert felvették egymást facebookra meg minden.
2015. aug. 25. 08:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg találkoztak is már sokan egymással
2015. aug. 25. 08:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem akarok itt senkivel sem beszélgetni. Olvasok, válaszolok a kérdésekre, néha én is kérdezek.

Vannak barátaim, nem akarok itt szerezni.

2015. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem erről az oldalról volt szó
2015. aug. 25. 09:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sok mindentől függ.Függ pl. az illető koràtól, mentalitàsàtól, nyitottsàgàtól.Korban gondolom az van, hogy egy tini inkàbb fog bizalmaskodni, mint mondjuk az én korosztàlyom.Én még itt, anonimként sem mondok el olyat, amit úgy érzem, hogy magànügy.Ha pedig valakinek írogatsz a facebookon, nem tudhatod mennyire elfoglalt, mennyire zavarod.

A baràtsàgok a legritkàbb esetben köttetnek virtuàlis vilàgban.

2015. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5: Más fórum oldalról is ugyanaz a véleményen.

Nem ismerkedni megyek egy fórum oldalra.

Ha barátkozni, ismerkedni akarok, akkor csetelni megyek vagy társkeresőre.

2015. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köttetnek ismeretségek, talán még barátságok is fórumokban. De ezt általában egy hosszabb folyamat előzi meg, sok-sok nem privát üzenetváltással. Ha van valami apropó, ami miatt két fórumozó találkozik (börze, hivatalos rajongói találkozó, közös rendelés valami külföldi oldalról), stb. Akkor lehet, hogy leülnek meginni egy sört, de az is lehet, hogy egy biccentéssel el van intézve. A lényeg: az ilyesmihez két fél akarata szükséges, és fontos, hogy képesek legyünk értelmezni a másik jelzéseit. Én is tiltottam már itt le embert, pedig nem bántott, vagy ilyesmi, csak folyton írogatott.
2015. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!