Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik az elfogadh...

Szerintetek melyik az elfogadhatóbb verzió ismerkedésre a kettő közül?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyiket se nagyon szeretik az emberek többnyire, és a legtöbb emberrel így nem is lehet összeismerkedni, ezekre gondolok:

Interneten pl. facebookon ráírni vadidegenekre csak úgy spontán, aztán írogatni neki, vagy élőben az utcán, parkban, buszon, vonaton, akárhol odamenni egy szimpatikusabb, de ismeretlen emberhez, és beszélgetést kezdeményezni.


Melyikkel van nagyobb esélyem arra, hogy sikert érek el, és szerzek egy új ismerőst?


2015. aug. 25. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
az utcán , buszon , parkban
2015. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én párom(már vőlegényem) még facebookon talált rám, egy nem facebookos közös ismerősünk segítségével :)


Ha gyakran látod őt élőben, vannak közös találkozási helyeitek, sokkal értelmesebb dolognak tartom azt, ha élőben kezdeményezel. (Nekünk erre anno esélyünk se lett volna).


Próba szerencse. Hajrá!

2015. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

van ismerősöm 1-2 aki neten csajozott/pasizott be, de ha már interneten akkor ne facebookon próbálkozz, hanem badoo, csajok és pasik, tinder vagy hasonlókon. én és sokan mások is fb-re csak az ismerőseinket vesszük fel.

minden esetre élőben a legjobb.

2015. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fú, inkább élőben. A facebook nem társkereső oldal, és rengeteg gyanús alak írogat az embernek, én inkább nem reagálok az ilyenekre, a túl tolakodó fajtáját meg tiltom is, mert ki tudja, miért ír, milyen alak, mi a célja.


De pl. fórumon, ahol van közös téma, az már jobban veszi ki magát.

2015. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!