Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az ember este sok alkoholt...

Ha az ember este sok alkoholt iszik éjszaka egy buliban, akkor másnap tényleg nem emlékszik semmire az éjszakából?

Figyelt kérdés

Mert annyi embert hallottam már ezzel viccelődni, ez túlzás, vagy tényleg elfelejtenek dolgokat, miután felkelnek bulizás után?

Én még sose voltam részeg szóval nem tudom, ezért kérdezem


2015. aug. 27. 16:17
 1/6 A kérdező kommentje:

* - este

ez a szó nem kell oda a mondatba

2015. aug. 27. 16:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás.
2015. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én életemben mikor 3-adjára iszogattam nagyon elszaladt a ló velem. Utolsó nap volt a szálláson,igyuk meg a maradék alkoholokat,sajnos kevertünk mindent páleszt,bort,pezsgőt meg volt még vmi 4. is mindenből kicsi volt. Aztán szépen sorra ittam. Az nap keveset vacsiztam és olyan 6 körül,meleg volt nem kívántam. 9 fele iszogattunk. Utána pedig csak képek vannak meg,meg amit elmondtak a barátaim, pl mindenkivel táncoltam, mindenkinek az ölébe bele akartam mászni,ölelgettem mindenkit,na ezekre semmit nem emlékszem,mivel fotók készültek ezt bizonyították is. Akkor viszont szét hánytam magam fullra!! Na azt nem kívánom senkinek,sem a másnapot. 23 éves vagyok most,akkor az 1x voltam olyan részeg,hogy kimarad a fél este!! És igen van ilyen. Mivel itt a szálláson biztonságban voltam egy barátnőm és két haverom volt ott így nem volt gáz. Egy discoba ez nem lett volna túl jó. Szerencsére azóta nem keverek és mértékkel iszok nincs is probléma,hogy kiesnek dolgok.

Jaaa és ne is legyél olyan résszeg,mert másnap az maga pokol,reggel 3x hánytam a semmit. Utána pedig vagy 2 napig szar volt a gyomrom.Kb mint egy hányásos hasmenős vírus után mikor tényleg minden távozik,szar...

Az nap rengeteg folyadékot megittam 5-6 litert tuti..

2015. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez így van. Bár emberfüggő, mindenkinek más a 'sok'.

Én is leírok egy példát. Egy bulin, nagyon bepiáltam, kevertem, sört és többféle pálinkát. Annyira megváltoztatta a viselkedésemet. Egyik pillanatban futkorásztam ide-oda, táncoltam, amit nem szoktam józanul csinálni és másik pillanatban próbáltam aludni. Ezekre emlékszek. De ezek is csak képek. Az éjjel annyira kiütöttem magam, hogy már arra sem emlékeztem, hogy értem haza, csak egy-két képre. Másnap: iszonyatos fejfájás, hányinger. Mások kellett elmeséljék, hogy mit csináltam, másképp nem emlékeztem. Úgy képzeld, hogy mikor fáradtan lefekszel, de kattogsz valamin és néha-néha 1-2 percre bealszol aztán hirtelen megébredsz és gondolkozol hogy mi van?? Na ez is hasonló, csak ott éppen nem alszol, hanem ébren vagy, csak nem emlékszel. Ilyen esetem csak egyszer volt. Bár még voltam azelőtt és utána is részeg, de annyira még soha. Még előfordul, hogy kiesik 1-2 kép egy átlagos részegségkor, de aznap éjjel, nagyon sok kiesett.

2015. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen, ráadásul elég alattomos a dolog,e gyik pillanatban még tudsz magadról a másikban nem aztán a következő az elsz, hogy jobb esetben csak ekzdesz amgadhoz térni a rosszabb emg hogy ki vagy feküdve valahol és hirtelen azt se tudod mi is van. :D
2015. aug. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Másnaposok forever!!!!


Igen, van az a mennyiség, amennyit már jobb lenne nem meginni... de ki amlékszik már arra, hogy az mennyi is? :P

2015. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!