Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudok elaludni...

Egyszerűen nem tudok elaludni éjszaka. sehogy sem megy, főleg akkor nem, ha másnap mennem kell valahova, és muszáj lenne aludnom, hogy kipihent legyek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok aludni... hiába vagyok álmos egész nap, meg napközben, reggel, ahogy leszáll az este, egyszerűen képtelen vagyok elaludni. Fekszem az ágyban, nagyon álmos vagyok, de egyszerűen nem tudok aludni.

Valaki tud segíteni??



2013. aug. 29. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Én olvasok előtte ájulásig, az valamennyit segít.
2013. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
detto
2013. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akarni nem lehet! Képtelenség!

Ne az alvásra koncentráljatok, hanem amikor egyébként minden rendben ( nem fúrnak, faragnak a szomszédban, nincs óriási magánéleti problémád, tök jó az ágyad, és amúgy már nem lehetne semmi) próbálj elképzelni különböző történeteket, akár az életedből jeleneteket, fantáziálj bármit éld bele magad akár egy mozifilmbe, és egyszer csak álmodni fogsz....

2013. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok!
2013. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is a klubban vagyok. Bár én sejtem, hogy azért van, mert nem vagyok magammal, meg a környezetemmel kibékülve, meg napközben nincs, ami kifárasszon. Amíg jártam dolgozni, kicsit jobb volt a helyzet.

Amúgy meg mozogj többet, sportolj. Barát, barátnő... Nappal annak ellenére, hogy kimerült vagy, próbálj mindenbe nagyobb energiát fektetni, jobban koncentrálni a dolgokra. Kipróbálhatsz esetleg nyugtató hatású teákat, nekem néha az is segített.

2013. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában én sem bírok, insomniám van. Talán majd egyszer hasznát veszem, ha már praktizáló orvos leszek :)

Ebben kérsz segítséget? Hát... ha nagyon zavar, menj el orvoshoz, neurológushoz. Mondjuk gimiben én is megszenvedtem ezzel a dologgal, amióta egyetemre járok, azóta sokkal jobb, ha úgy adódik, nappal is tudok aludni.

2013. aug. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!