Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez? Hogy juthatnék...

Miért van ez? Hogy juthatnék ebből ki?

Figyelt kérdés

1-1,5 éve már úgy érzem,hogy semmi értelme az életemnek,nem tudom kivel megosztani az érzéseimet,az egyéb dolgokat,nem tudok minek örülni.Édesanyámnak van egy élettársa 5 éve kb és vele se tudok semmit megbeszélni,mert teljesen olyan már mint az akivel együtt van.Soha nem beszélünk semmi olyanról amiről kéne ebben,a korban,ha meg hozzám szól,akkor az azt jelenti,hogy valami baj van,mert már akkor leordítja a fejem,ha elsőre valamit nem úgy csinálok ahogy kell.Nem veszi észre,ha baj van,viszont nekem mindig teljesítenem kell,a társa pedig még jobban úszít ellene,ugyanis gimibe 4-es tanuló vagyok,de mindig levagyok szidva,hogy lusta vagyok,miért nem tanulok jobban,úgy gondoltam,ha lesz egy kis keresetem,akkor egy lakást kibérelnék és akkor legalább ezzel nem kéne törődnöm...Most váltottam sulit,az előző iskolában a diákok 90% füvezett,mást is tolt,én úgy éreztem menni akarok valamire,de az az egy év is nagyon betett,mert már csak az,hogy ott voltam köztük,hallottam miről beszélnek engem is letört,úgy érzem elvesztek az álmaim,céljaim...

Barátaim nem nagyon vannak,egy van aki már 3-4 éves korom óta ismer,maximum vele,ha tudok beszélni,ő az aki jobb kedvre tud deríteni.Viszont keveset tudunk találkozni,most a sulikezdés miatt megint kevesebbet.

Mit tegyek,hogy megváltozzak?Nem tudok magam elé célokat állítani..Aki tud kérem segítsen válaszban!Köszönöm előre!



2015. aug. 27. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A magány és meg nem értettség miatt. Nézz utána mit lehet tenni magadtól depresszió ellen. Még ha nem is vagy az, találhatsz olyan tippeket amik segíthetnek.
2015. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2015. aug. 27. 20:48
 3/4 pinkjaguar válasza:
Csak azért,mert sokat veszekednek veled,ne hidd,hogy nem vagy értékes,vagy valamit rosszul csinálsz!szerintem anyukád csak aggódik érted,és szeretné,hogy boldogulnal az életben,azért kiabal veled folyton..sok szülő azt hiszi,hogy ezzel jót tesz a gyerekének,és azt,hogy ha mindenből kitűnő vagy a suliban,az már garancia arra,hogy sikeres legyél később..ezert etoltetik a sulit annyira. Tabulni azért tanulj,mert az meg onbizalmat is adhat,ha jol sikerul pl egy doga,amire sokat tanulzal,de azert ne akarj tokeletes lenni:) szerintem te teljesen normalis vagy,en is éreztem igy,mint te:) probalj meg keresni valami hobbit,ami kikapcsol,es ne vedd nagyon magadra,ha szidnak teged..valamint megprobalhatnal beszelni anyukaddal es a tarsaval az erzeseidrol,es hogy nem feltétlenül jo neked,ha folyton piszkalnak. Sok sikert :D amugy nekem irhatsz barmikor,ha maganyos vagy.. 19/L
2015. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ha majd úgy van akkor lehet hogy írok.:)
2015. aug. 27. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!