Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hogyan juthatnék ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan juthatnék ki ebből az ördögi körből, hogy végre én is tapasztalt legyek és vonzódjanak hozzám a korombeli felnőtt csajok is?

Figyelt kérdés
Az a nagy problémám van, hogy tapasztalatlan srác vagyok, pedig már 20 éves is elmúltam. Csak pár smárolásom van bulikból lényegében, szexelni még most sem tudom hogyan kéne és emiatt kevesebbnek érzem magam, nem tudok mit mutatni egy 17 éves csajnak sem már, nem, hogy egy 21 évesnek mondjuk, ráadásul testileg sem vagyok egy férfiállat, így megint csak hátrányban vagyok a lányoknál. Ellenben úgy vettem észre, hogy a 14-15 éves lányoknak meg bejövök, maguktól is szoktak kezdeményezni nálam, általában fészbukon, így a táv szokott csak akadály lenni, de most lenne egy 14 éves csaj, aki szeretne már látni. Félek, hogy emiatt pedofilnak fognak tartani, de közben meg ott van az esélyem, hogy végre találtam egy szűz, tapasztaltan lányt, aki előtt nem éghetek be, aki előtt nem kell szégyellnem, hogy lúzer vagyok és semmi tapasztalatom még szinte szex terén. Talán csak így törhetnék ki a körből, ha gyakorolnám vele a csóktól kezdve a pettingen át a szexig mindent és utána tapasztalt férfivé válnék és végre lenne önbizalmam a tapasztalt 18 év feletti lányokhoz is. Nem kell a kamu szöveg, hogy a lányok elfogadnak szűz, vesztes fiúként is, mert tudom, hogy nem egy ány kinevetett már, amikor megtudta, hogy szűz huszonévs srác vagyok. Ezek a lányok 19-21 év körüliek voltak. Szóval nincs mese, valahogy tapasztalatot és önbizalmat kell szereznem.
2013. márc. 31. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát lényegében kihasználnál egy 14 éves kislányt.grat
2013. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
keress egy tőled idősebb, tapasztaltabb nőt! Biztos lenne olyan aki beavatna a rejtelmekbe! Persze kötöttségek nélkül!
2013. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek legnagyobb hibája, hogy mindent elfogadnál, amin van lyuk. Tényleg mindent. Azért nem tudsz újat mutatni, mert a gondolkodásod gyerekes és énközpontú, egy kapcsolatot nem lehet önzőséggel fenntartani. Ha zavar hogy nincs önbizalmad, akkor csak szerezned kell. Minél többet mész társaságba és próbálod magad annál jobb.
2013. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A másik tanácsom, hogy ne beszélj arról, hogy szűz vagy, ha szégyelled.
2013. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tyler913 ***** válasza:

Klasszikus tanács,ami az élet minden terén érvényes: mások azt fogják cikinek látni,amit Te szégyellsz. Amivel megbékélsz magadban,azzal mások is megbékélnek.

Egyáltalán nem ciki szűznek lenni 2O felett sem. Van,aki későn érő,vagy más miatt nem jött össze a dolog sokáig. Én is így voltam vele,és hidd el,még jó páran. Amíg bélyegként viseled,előtted jár és elrontja a dolgokat. De ha lesz.rod,és egy kapcsolatban lazán adod önmagad,akkor hidd el,ez nem fogja tőled elriasztani a korodbeli nőket sem.

Jó esetben ha ismerkedsz,ez a téma úgy sem kerül elő addig,míg össze nem jöttök a csajjal. Nem is kell beszélni róla,randinál mindig tabu a korábbi szexuális élet,vagy annak hiánya. Ha meg már együtt vagy a lánnyal,hidd el,tuti nem fogja zavarni a tapasztalatlanságod,még örülni is fog,ha "bevezethet".


Viszont 21 évesen 14-15 évesekkel lófrálni,az NAGGYON GÁZ. Pláne ha csak kihasználni akarnál egy kiscsajt a saját bizonytalanságod miatt.

Inkább nőj fel,kezdj el 18-2O évesekkel ismerkedni. Egyébként honnan veszed,hogy ebből a korosztályból mindenki tapasztalt?

2013. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!