Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon rosszul...

Mit tegyek, ha nagyon rosszul érzem magam amiatt, mert én nem vagyok olyan mint más ismerőseim, és ezért furán néznek rám? Kilógok a sorból.

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és nem sminkelem magam, nem hordok crop topot, se vans cipőt, nincs rajtam 20 kiegészítő, csak néhány karkötő, nem vagyok olyan vékony mint a többiek, Samsung telefonom van stb. Igazából, én így teljesen jól érezném magam, ha nem nézne rám mindenki ferde szemmel, meg undorral emiatt.

Szerintem abszolút normális, ahogy kinézek, igaz, nem vagyok pálcika, de kövér sem vagyok, inkább kicsit izmosabb. (Jó a combomon van olyan 1-2 kg felesleg, de dolgozom rajta, rendszeresen biciklizek, futok, úszok.) Az öltözködésemmel sem érzem, hogy baj lenne. Farmer teljesen egyszerű, pöttyös, csíkos, virágos pólókkal, és edző cipővel, meg azzal a néhány karkötőmmel. (A ruháim nagy része a h&m-ből van, ha ez számít...) Mindig igyekszem arra, hogy harmonikus legyen az összeállítás, és tényleg az egyszerűségre törekszem mert nekem az tetszik. (Jó, nem úgy kell elképzelni, hogy órákig tervezgetem, hogy mit veszek fel, max másfél percet szokott igénybe venni:D)

Ugye, sminkelni se sminkelem magam, egyrészt, mert fiatalnak tartom még hozzá magam, másrészt mert nem nagyon érzékeny a bőröm amúgy is, és nem akarom ilyen-olyan kencékkel tönkretenni, ráér majd később. És én így teljesen jól érezném magam, ha mások nem néznének rám úgy mint egy földönkívülire. Ha új társaságba kerülök, sokkal nehezebb emiatt összebarátkoznom bárkivel is (most nem a fiúzásról beszélek), mintha ez hátrány lenne, hogy nem vagyok olyan mint mások. Kevésbé bíznak meg bennem az emberek, nem tartanak annyira jófejnek, inkább azt gondolják, hogy lúzer vagyok stb. Persze, akik ismernek, azok tudják, hogy ez nem így van, és szeretnek, de kezdem úgy érezni, hogy néha mintha cikinek éreznék a velem való mutatkozást. :( És ez az ami miatt rosszul érzem magam. Mit tehetnék szerintetek? Tudom, hogy nem a kinézet, meg a tárgyi/anyagi dolgok a fontosak, de úgy tűnik mások valamiért nem egészen így gondolják... :( (Bocsi, ha egy picit zavaros amit írtam:D)



2015. aug. 29. 17:39
 1/5 Sansa Strak válasza:

Ó ez azért van, mert most sajnos átbillent a mérleg és ezekkel a kis rongyrázó tinik sokat hisznek magukról.Hidd el az a norma amit te képviselsz....Csak sajnos egyre kevesebb az ilyen lány.A szüleik is hibásak,hogy hagyják...meg az olyan műsorok mint az éjjel nappal Budapest.

A családunkban is van egy éppen ilyen lány, neki is volt emiatt nehez időszaka.

Ne foglalkozz ezekkel a rongyrázókkal, talalj magadnak jobb elfoglaltságot, talan egy új hobbit.

Meg aztán tudod egyszer fent egyszer lent.

2015. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak te képzeled be magadnak ezt, szerintem teljesen normális az, amit írtál

Hogy erted, hog ferde szemmel néznek rad? :/

Vagyhat pontosan mit értesz ez alatt?


Nálunk ( igaz, 2 evvel idősebb vagyok) ha 1 lany hord crop toppot, de neki is azt hiszem csak 1 van ( legalábbis amit felvett a suliba)

Es a suliban is max 1-1 lányt látok ilyen felsoben :D

a legtöbb embernek Samsung/Sony telefonja van, kb senki nem jár vans cipőben :D

2015. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sansa Strak válasza:

Senkit nem akartam megsérteni vagy általánosítani.

Csak sajnos gyakran szembesülünk ilyen tinikkel...

2015. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy ember megjelenésében mindig az a legfontosabb, hogy ő maga jól érezze magát úgy, ahogy van, kétségek, bizonytalanságok nélkül. Azt írtad, hogy az új társaságban is csak eleinte vannak nehézségeid, utána elfogadnak - azért, mert te magad is elfogadod magad. Semmi mást ne tegyél, csak légy önmagad.

A te stílusodban is lehet olyan darabokat hordani, amik felkeltik a figyelmet, egyedi karkötőt, fülbevalót, hajcsatot (nem 20-at, csak egyet, de az legyen érdekes, szép), hűvösebb időben sálat, kendőt, vagy a színekkel játszani. Nem kell Vans cipő ahhoz, hogy a saját stílusodban maradva érdekes, egyedi légy.:-)

2015. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. Ha nekem (2. Válaszoló) írtad, hogy nem szerettél volna általánosítani, akkor nyugi, nem ezért írtam a válaszom 2. Felet, amit írtál, csak miután megírtam láttam :)
2015. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!