Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért küldözgetik állandóan...

Miért küldözgetik állandóan üzenetben a képeket a közelebbi ismerőseim?

Figyelt kérdés
Idegesít egyszerűen, hogy napi akár többször is küldik, hogy mit csinálnak és, hogy milyen jó nekik. Nem érdekel egyszerűen pedig. Valaki küld egy sört, valaki whiskeyt, van aki elküldi, hogy nyaral stb.. Mindig van valami. De annyira egyik sem lenne képes, hogy elhívjanak és együtt csinálnánk az adott dolgot, pedig tudják, hogy a panel 9. emeletén rohadni nagyon kellemes lehet számomra. Ma eddig 5 képet küldtek, ez eddig rekord.. Egy jött nyaralásról, egy kajáról, 2 piáról, egy pedig buli előtt. 2 jött csoportos beszélgetésbe (4 tag). 2 "eseményre" lehetett volna hívni, de nem hívtak egyre sem. Én nem küldözgetem soha senkinek, hogy mit csinálok, mondjuk nem is lenne mit , mert nem tudok semmi izgalmasat itt fent egyedül. Olyan érzésem van, mintha direkt cukkolnának vele.. Bár tudom, hogy ez azért nem így van.
2015. aug. 1. 20:23
 1/3 anonim válasza:
Fogalmam sincs‚ de nekem is ez van folyamatosan.
2015. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért küldözgetik állandóan a képeket, mert ilyen emberekkel barátkozol. Az én ismerőseim rohadtul nem küldözgetnek képeket a sörről, amit éppen megisznak.
2015. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aha, így már minden világos. Aha.
2015. aug. 3. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!