Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tévő legyek? Ilyen élet...

Mit tévő legyek? Ilyen élet jutott nekem?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem nagyon rossz életem van :(

A szüleim már korán elváltak, amikor még 9 hónapos voltam :(

így kénytelen voltam anyámmal élni :(

nem járhattam iskolába, mert a nevetség tárgya voltam, ezért nincs végzettségem :(

apám nem volt kíváncsi rám mert gerincferdülésem volt és allergiás voltam a poratkára :(

18 éves koromba elmegyógyintézetbe kerültem :(

nem szeretem magam, nem tudok tükörbe nézni, mert csúnyának látom magamat :( nem tudnék szexelni magammal :(

barátaim sincsenek és soha nem is voltak :(

barátnőm sincs és soha nem is volt :(

ugyanis homoszexuális vagyok és a fiúkat szeretem :(

úgy érzem, hogy a farokméretem sem megfelelő egy kapcsolathoz :(

jelenleg egy lakásban élek a nagymamámmal :(

legszívesebben felakasztanám magamat egy drótkötélre és onnan lógnék, míg meg nem halnék :(


25/F


2015. aug. 29. 18:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Válaszra sem méltattok :(

Ti sem vagytok a barátaim :(


Dögöljetek meg :(

2015. aug. 29. 18:21
 2/11 anonim ***** válasza:

Most is szükséged lenne orvosra, mi ez a sok :( szmájli? Túl sok. Túl kétségbeesett vagy.

Nálad sokkal nagyobb gondokkal élnek emberek és túlélik, nem ilyen borúlátóak

2015. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

jahhogy ez kamu?? :D :D Kire reagálsz ilyen poénnal? :D :D :D


A kérdést jelentem, nem muszáj válaszolni.

2015. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rajztanár még mindig lehetsz.
2015. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Te zsidó ügynök :(

Miért jelentesz fel? :(

Ártottam neked? :(

2015. aug. 29. 18:29
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem is legyél rajz vagy irodalomtanár. Esetleg informatikus.

El is tudlak képzelni mellényben, zsíros hosszú hajjal egy szakadt középsuliban :D

2015. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 eznemlényeges ***** válasza:
Elősször is ha nem tetszel maadnak, változtasd meg magad, hogy magadnak tetsszél. Próbálj az élet vidám dolgaira koncentrálni. Tudom , hogy minden nehéz, és könnyű mondani, mi nem éltük át ezt, legtöbbünknek könyebb volt az élet, de ne add fel. A sors ilyen életett szánt neked, megkell birkóznod veled. Menj el bulizni, fiatal vagy, barátkozzál, csajozzál(barátokkal egyszerűbb). Ha nagyon nem megy menj el pszihológushoz mindenképp, sokat segíteni fog, s próbál :( ilyenből :) ilyet scinálni.
2015. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

lehet hogy egyeseknek ez olyan elképzelhetetlen hogy kamunak gondolják de sajnos sok ilyen helyzetben lévő ember van.


ne akarj rögtön tökéletet életet kapcsolatokat , kis dolgokkal kezd amiken könnyen változtathatsz, akkor könnyebb

2015. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A zsido ugynokites ota tuti,hogy kamu...amugy elgiszen es lat9mhogy van ilyen, de ez...ez egy karikatura
2015. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Feltételezhetném, hogy a kérdés kamu.

Ha esetleg lenne az válaszolok.

Először is, nem ismersz itt senkit, ne káromkodj, foleg ne olyat, hogy dögöljön meg.

9 hónapos korodban elváltak? Enyémek születésem előtt elváltak. :)

Anyával éltem, 14 éves koromig aztán rátalált egy normalis férfira, aki most a nevelőapám, nagyon jol kijövök vele.

Tavaly elvesztettem az egyik legfontosabb rokonomat szamomra aki mindig támogatott engem, azon gondolkoztam, hogy beugrok a városi toba és megfulladok, de nem tettem, mert még előttem áll az élet!

Akkor iratkozz be egy kézenfekvő tanfolyamra! Az is szakmának számít, helyezkedj el dolgoz i, keress penzt és költözz el.

A rendes apám egy drogos kö csög, 6 évesen lattam utoljára, nem tudja azt sem mikor születtem. Gerincferdulesem van, és Atopias Dermatitisben szenvedek 3 éves korom óta, a szemem rettenetesen rossz. Megsem akasztottam meg fel magam. Azota kijöttel a sargahazbol, nem? Tehát normalis vagy, eltkepes. Felejtsd el, ne dicsekedj ezzel senkinek, de ami zavar azt mondd ki, ne nyomja a szíved! Én is utalom magam, sztem borzalmasan ronda vagyok, de annyira nem izgat, aki szeret engem így is szeret. Változtass! Kezdj el edzeni, vegyél új ruhákat, járj szórakozni, disco, buli stb. Ott szerezhetsz baratokat is. :)

Pasizni is könnyen tudsz, vanank mar meleg társkeresők a neten, próbálkozz ott! A farkadra meg van mar ezer fele novelő spray, pumpa stb.

Az élet is csak egy lehetőség amit nem szabad eldobni magadtól! Azert van most rossz életed, hogy kesobb szep legyen! Dolgozz érte és meg lesz!

A negetiv embereket tuntesd el az életedből, ha nagyon kétségbe vagy esve akkor Menj pszichológushoz, de remelem ez a valasz is segített!

2015. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!