Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már valaki olyan helyzetb...

Volt már valaki olyan helyzetben, hogy elszökött othonról?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert nagyon azon vagyok,hogy itt hagyok mindent.17 éves vagyok nagy jövő nem vár rám,ha maradok akkor sem,ha elmegyek akkor sem.tönkre tettem az életem.többen megerőszakoltak és zaklattak nem akarok tovább maradni.Van valaki most hasonló helyzetben ,mint én? Vagy esetleg aki ilyen helyzetben volt vagy olyan,aki elszökött otthonról?És megosztaná mi,hogyan volt?Kétségbe vagyok esve és nagyon rosszul érzem magam.Jó lenne most valakivel beszélgetni :( Csak nincs kivel

2015. aug. 30. 15:21
 1/4 anonim válasza:

szia

szerintem semmiképp se szökj el otthonról! járj suliba,érettségizz le és ha mindenképp el akarsz költözni akkor szólj a szüleidnek,hogy hova mész,járj fősulira ott csak szerzel barátokat,vállalj munkát és kész.addig is nézz meg egy vicces filmet,olvass egy jó könyvet.ha szeretnél beszélgetni,vagy elmesélni hogy mi történt,nyugottan írj priviben :)

15/L

2015. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kamu!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló!Jelentettem a moderátoroknak válaszod.Én ritkán használom ezt az oldalt és tisztázzuk ez nem kamu kérdés.Higyjétek el nekem lenne sokkal jobb dolgom,minthogy most fú kamu kérdéseket tegyek fel gyakorikérdésekre,mert unatkozok aztán milyen szórakoztató.Sok lányt bántalmaztak,biztos vannak lányok akik rosszabb helyzetbe is vannak,de én jelenleg az enyémből nem látom a kiutat.Nem tudok kitől segítséget kérni így úgy gondoltam,hogy írok itt ki egy kérdést.Mivel ez egy ilyen oldal.De szerencsére még vannak itt rendes emberek ,akik komolyan tudnak segíteni másoknak és nem egyből beírni,hogy kamu stb stb.
2015. aug. 30. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem ne szökj el semmiképpen otthonról. Vegyél paprika sprayt, hordd a táskádban, tanulj tovább, érettségizz, Menj egyetemre/főiskolára, ott fogsz találni barátokat, sportolj, tanulj önvédelmet, próbálj feledni! Me a szökés, az öngyilkosság meg az alkohol 'megoldását' keresd, nem segít egyiksem! Fiatal vagy, meg nagy jövő áll előtted, rajtad múlik, hogy hogyan formálod! Járj bulizni, ott szerezhetsz barátokat, pasizhatsz. :)

Ha ezek végképp nem segítenek Menj egy pszichológushoz, sokat segít ő is. Ha nem tetszel magadnak változtass, vegyél új ruhákat stb.

És ha társaságra van szükséged Írj. :)

Remélem Segítettem!

2015. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!