Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már meguntam...

Mit tegyek, ha már meguntam ezt az egészet (lent) 17/L?

Figyelt kérdés

Egyszerűen meguntam/megutáltam az életem.

Értelmetlennek érzem,azt az állítólagos "sok jót"az életben amiről mások beszélnek én nem látom.

Van barátom,szeretem,én úgy érzem ő is engem,de sokat veszekszünk,ebbe is belefáradtam már és ő olyan típus szerintem akit könnyű befolyásolni,a haverjai meg az anyja utálnak(nem tudom mi alapon,mert köszönésen kivül egy szót nem váltottak velem),hajtogatják barátomnak hogy túl sokat vagyunk együtt,hogy én nem tudom elfoglalni magam egyedül(ez nem igaz,eltudom magam foglalni,de nem azért van barátom hogy max telefonon beszélgessek vele)azért akarok vele lenni,az anyja meg azzal jön barátomnak hogy én a volt barátnője nyomába sem érek,tehát már ebbe is belefáradtam hogy azért hogy normális kapcsolatunk legyen,mindenki ellen "küzdenem kell"úgymond.

Na meg abba is belefáradok hogy magáért a barátomért is

küzdök úgymond,a céljaiért,persze tudom,nem kötelező de nem bírom csak úgy tűrni hogy ő egyszer mondta hogy akar valamit tanulni,jobb fizetést(elég kevés,ő és az anyja nem tud belőle normálisan megélni),jobb munkahelyet amit szeret is csinálni,de az anyja meg a haverok tömik tele a fejét azzal hogy jó így,nem kell,minek a "felesleges macera"vele.

Ezentúl nekem még ott a tanulás,ami nem is megy jól,és nem is érzem értelmét,mert azt mondják pl a szüleim hogy tanulj,hogy azt csináld amit szeretsz,de mit szeretnék? Fogalmam sincs.

Csendes vagyok,visszahúzodó,csak úgy ritkán kezdek valakivel beszélgetést,elég ügyetlen vagyok sok mindenben,de nem tudok,és nem is akarok már valaki más lenni. Viszont a közösségekben(pl osztály)csak 1-2 ember van aki beszélget velem,1-2 aki semlegesen áll hozzám,a többi meg úgy néz rám és úgy beszél rólam mint ha valami koszos kis senki lennék kb.

De már visszaszólni se szólok,fárasztó már ez is,és egyébként is,volt régebben hogy visszaszóltam az ilyeneknek de nem változott semmi.Barátaim nincsenek.

Igazából már meg is utáltam valahol az embereket,nem mintha én magam olyan tökéletes lennék,de azt tapasztalom átlagban hogy az emberek bunkók,kibeszélnek a hátad mögött,igazából ha mondanál valamit nem is érdekli őket,csak a saját kis életük érdekes,ha valami nehézség van a kapcsolatotokban(ez nem csak párkapcsolat,barátság stb),villámgyorsan ott hagy a szarban az is aki azt mondta hogy mindig melletted állna,vagy ha találnak egy jobb párt,egy "jobb" barátot,akkor úgyszintén ejtik a francba az embert.

Bulizni nem járok,volt mikor jártam,de igazából az csak abból áll hogy idegenek próbálkoznak egy jó szex reményében meg max addig felejtem el a gondokat,míg nem vagyok józan,de utána minden visszatér a régi kerékvágásba.

Van amivel elfoglalom magam,olvasok,rajzolok,esetleg gépen játszom valamivel,de ezek sem jelentenek már egy ideje semmit nekem.

A bátyámat nem érdekli a barátnőjén kivül semmi,az anyám minden második nap legkésőbb idegbetegen jön haza a munkából és akkor mindenkivel csak ordibálni tud,meg elhordani minden köcsögnek.

A párját csak az anyám érdekli,nyilvánvalóan.

Az apám meg néha azt kívánom inkább halt volna meg,akkor azt mondhatnám ezért nem tud már velem foglalkozni,de persze él,és egyszerűen csak leszarja mi van velem.

Írhatjátok hogy ez mind hiszti,meg hogy lesznek nagyobb gondjaim is az életben,igen,gondolom,akkor gyenge vagyok,de én már ennyibe is belefáradtam.



2015. aug. 31. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szinte teljesen olyan vagy,mint én,csak én 19 lány...O.o

Buliban én talán annyiszor sem voltam,mint te..de a többi ugyanaz.Bár lehet én még rosszabbul vagyok,legszívesebben meghalnék vagy elfutnék innen,mert annyira értelmetlen minden...és több a rossz,mint a jó

2015. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igen,átérzem milyen lehet neked is...

Én is gondoltam már a halálra,arra hogy jobb lenne,de nem tettem meg,lehet hogy gyáva vagyok hozzá,nem tudom.

2015. aug. 31. 15:25
 3/6 opened paradise ***** válasza:

Szrrintem kezdetnek beszélj a barátoddal.

Természetes,hogy vele akarsz lenni,plusz egy kapcsolatban támogatni kéne a másikat.

Ha legalább egy ember lenne,aki "veled van",akkor nem éreznél így.

2015. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már úgyis unod az életet, és ha véletlenül budapesti lennél, nem lenne kedved kipróbálni az amatőr színészetet?


Hobbiból rövidfilmeket szeretnék készíteni, de a baráti köröm nem hajlandó segédkezni, nekem viszont gyakorlatra lenne szükségem.

Mivel az amatőr színészek általában elvárják, hogy filmfesztivál minőséget produkáljak elsőre, ezért némileg lassan haladok a fejlődés útján.

Az üres épületek filmezésétől meg nem fejlődök, ezért ha érdeklődnél színészkedéssel próbálkozni, az nekem nagy segítség lenne.


Téma:

Tapasztalatom alapján 2 napnál többet senki nem szeret erre szánni, ezért csak rövidke szösszenetet írnék.

Ha érdekel, küldök egy forgatókönyvet, és eldöntheted, vállalnád-e.



Fizetni nem tudok.

Teát, kávét tudok biztosítani forgatás alatt, köszönet képpen tudok vállalni fizika, informatika korrepetálást (ha nagyon muszáj, matekból is tudok korrepetálni, de őszintén szólva nem kedvelem ezt a tárgyat).

Vagy portré fotózok, szabadban, mert a fotózás is csak hobbim.


"Nem vagyok elég szép" jellegű problémák:

Nem baj.

Csak gyakorolni szeretnék, mert gyakorlat teszi a mestert, és úgyse raknám ki sehova a végeredményt, mert amíg nem érek el egy színvonalat, addig fölöslegesen égetném magam.

Viszont szívesen odaadom neked, és lesz egy élményed.

Sőt, ha a barátod vállalna veled egy naplemente-nézést, mint utolsó jelenet, vagy még akár egy kávéházban ülős jelenetet is, vagy valami hasonlót, akkor még az élmény is közös.

Hidd el, vicces az, mikor ledlámpa világít a szemedbe, és folyamatosan egy objektív követ, miközben én próbálok nem orrabukni az egész felszereléssel :D



Rólam:

Egyetemista vagyok, lány, elég amatőr felszereléssel, korábbi felvételeimet inkább csak saját laptopomon mutogatnám.

Sajnos csak november végétől lesz lehetőségem filmezni, de azért forgatókönyveket szívesen írogatok most is.

2015. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező. szerintem ez a színészkedés jó poén lehet, és segíthet kiszakadni egy kicsit a posványból, próbáld ki :)
2015. szept. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy csak most vàlaszolok,nem tudom vàllalom-e suli mellett na meg nem is vagyok valami nagy színész tehetség de azért érdekelne a forgatönyv.
2015. szept. 3. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!