Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne elérni, hogy...

Hogyan lehetne elérni, hogy az emberek a saját sikerük elérése után feladják az egészet és újrakezdjék gondolatban, hogy másokat is bevonva sikert érjenek el egy másik módszerrel?

Figyelt kérdés
Ha az ember eléri a személyes sikert, akkor hajlamos belenyugodni a helyzetbe. Hogyan lehet elérni, hogy ilyenkor ne hagyják abba a gondolkodást és a munkát és olyan módszert/megoldást keressenek, amivel ugyanazt a személyes sikert el tudják érni és közben másokon is segíteni tudnak?
2015. máj. 21. 16:11
 1/2 Gábor t ***** válasza:

Szia . Szerintem sehogy.

Ebből a szempontból , két féle embert ismerek.

Az egyik akiről te is írtál .

A másik aki soha nem dől hátra, és sosem elégedett igazán,.. valószínű, hogy ő lesz a sikeresebb , de nem biztos, hogy boldogabb.

2015. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elérek valamit és adjam fel, hogy másnak segíthessek? Főleg, úgy, hogy nekem senki sem segített? Én miért tegyem meg?


Max akkor tenném, ha az a másik közel áll hozzám és az életemet rá bírnám bízni. Nos ilyen emberrel nem találkoztam a 30 évem alatt!

2015. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!