Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én tartom furcsának a...

Csak én tartom furcsának a mostani életet?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm ha elolvassátok.


Mindenhol csak a technológia, mindenhol emberek akik értelmetlen dolgokról beszélnek, mindenhol olyan tinik akiknek a telefon az életük, lemennek egy háztömb alá menőzni a hülyébbnél hülyébben kinéző cuccokkal, kezükben a telefon, cigi, sör a fal mellett és hülyének nézik azokat akik nem követik ezt a "stílust", suliból kinézik azt aki a tömegtől leszakad, hülyének nézik azt aki ha elmúlt 14 focizik az utcán, ha nem mész sehova nyaralni dettó, facebookon ha nem posztolsz ki mindenféle hülyeséget szintén, ha nem valami überszuper bmx-el biciklizik az ember szintén hülyének nézik, ha nem keresed mindenféle hülye társaságát antiszocálisnak neveznek és biztos valami életkedvtelen pszichopata vagy. Ha egy sima egyenesszárú farmerba jársz, egy olcsó sz*r cipővel,pólóval akkor még a normálisabb fajta sem akar veled lógni, nehogy az ismerősei elítéljék azért mert veled lóg, az ember nem meri azt csinálni amit akar mert fura lehet másoknak és fél mit fognak gondolni róla, miket fognak a háta mögött beszélni, ha olyan célod van ami nem valami megszokott, akkor már furcsán néznek rád ÉS MÉG SOROLHATNÁM...


Nem sírni jöttem ide, és azért mert leakarom szólni a mostani világot, sőt az itt felsoroltak között néhány rossz tevékenységet én is folytatok, és valamilyen szinten meg akarok felelni a körülöttem lévőknek, mint pl hajviselet,ruhaviselet.


Csak ahogy figyelem hogy mi történik körülöttem nagyon ez jön le.. persze nem mindenhol történik ez, mint azt írtam fentebb néhány mondatomban, csak na.. értitek


Vagy csak én látom így? Csak engem tölt el furcsa érzéssel amikor ezen gondolkodok, hogy akkor ez most mi?


2015. szept. 3. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak te látod ezt, mert a normális emberek leszarják a hülyegyerekeket.
2015. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

miért lenne furcsa? most ez az "elfogadott"...

én pl nem divat ruhákban járok, nem iszok alkoholt, 20 fokos hőmérséklet miatt pulóverben + rövidnadrágban ülök az irodában...


van akinek nem tetszik, de én a normális emberek véleményére adok...

pl a főnököm is csipkelődik, hogy miért ülök pulóverben az irodában amikor kint 40 fok van :D azért mert itt bent 20 :D


22F

2015. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a 90-es években nőttem fel, az utcán fociztunk és mindig jöttek a cigányok, elvették a labdát és kiszúrták késsel. Azok se voltak valami jó idők...
2015. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tipikus az az eset. Mikor csak ezeket veszed észre. 100 emberből max 10 ilyen :D Foglalkozz a maradékkal. Az már a te bajod hogy meg akarsz felelni :D Ugyan olyan nyomi vagy te is
2015. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Én a 90-es években nőttem fel, az utcán fociztunk és mindig jöttek a cigányok, elvették a labdát és kiszúrták késsel. Azok se voltak valami jó idők..."


Ismerős, akkor sem volt jobb, csak nem terjedt olyan gyorsan az információ és a hírek.

Engem 20 éve is kiközösítettek, mert furcsának találtak. Ma viszont az internet segítségével megtalálom a hozzám hasonlóakat.

2015. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól hogy én nem követem hülye emberek szokásait,attól még nem leszek szar ember.

Iskolában se néztek le hogy nem cigizem,nem iszom,nem járok buliba...

Meg én nem foglalkozom más ember véleményével.

Úgy élek ahogy én szeretném,és nem úgy ahogy más akarja.

2015. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint csak én vagyok körbevéve rossz közösséggel.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld.

2015. szept. 6. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!