Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mostani 14-15 éves lányoknak...

A mostani 14-15 éves lányoknak mindegy, hogy okos e a csávó, csak kinézete legyen és legyen idősebb náluk?

Figyelt kérdés

2015. máj. 27. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az sem árt, ha van zsozsója.
2015. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezeknek az elterjedt különös fajoknak, fontosabb a pénz. A második szempont a kocsi, a harmadik a telefon, és csak a negyedik a kinézet.
2015. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:D 14-15 éves lányoknak még nem mindegy mi tetszik?! Gyerekek még. Nem is értem miért éreznek a tinik késztetést az etyepetyére 18-19 éves kor elôtt. Az égvilágon semmi értelme.
2015. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem is korai ennyi idősen pasizni.

olyan 16 éves korban ráér elkezdeni ismerkedni / randizni.

mindig lesz egy réteg, akit meg lehet vásárolni, aki olyan pasit keres akinek már kocsija van, ellátja minden jóval.

de szerintem normális értékrendű lányoknál ez nem így van.

én 17 évesen ismertem meg a mostani páromat. ő 18 volt. még biciklije se volt, tanult, nem volt nagyon pénze stb. aztán elkezdett dolgozni, de voltak hullámvölgyek, hosszú munkanélküliség.. szerintem ez nem ez számít. azóta már sok minden történt, előbb bicikli utána jogsi majd saját kocsi. mindent önerőből csinált, emiatt nagyon felnézek rá. természetesen akkor is összejöttem volna vele, ha már akkor is ilyen jól élt volna. de én hiszem, hogy nem ezen múlik a dolog. ha megvan a kölcsönös szimpátia, jól kijöttök, repül egymás mellett az idő, akkor pont le kéne szarni hogy most idősebb, vagy jól néz ki vagy sok pénze van.

az , hogy okos az meg relatív. nyilván nem terveznék olyannal hosszabb távra aki azt se tudja milyen kontinensen élünk, vagy alapvető dolgokkal nincs tisztában és nem is érdekli.

de engem pl az iskolázottság nem befolyásolt. lehet egy diplomás is buta, meg egy nyolc általános végzett tájékozott és művelt.

szóval ez tényleg relatív. ha egy kis csitri csak arra megy,hogy legyen pasija, meg tudjon menőzni a többiek előtt az általánosban, akkor hajrá.

nem kötelező ezekkel a lányokkal járnod, van bőven lehetőség:)

2015. máj. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!