Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintek mikortól túl késő...

Szerintek mikortól túl késő új dologba kezdeni?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem volna repülni, de sajna nem engedhetjük meg magunknak. Nagyapám az én korombn már rég egyedül repült rendszeresen, és szerinte akik jól csinálják azok is szintén mindig fiatalon kezdik el. Én már most 17 éves vagyok, és nem úgy néz ki hogy nyári melókkal össze bírom majd szedni a pénzt rá. Egyetlen reményem hogy majd egyszer jó munkát találok a tanulmányaim végén ami mellett megengedhetem magamnak, de akkorra már elég késve leszek, és úgy érzem hogy már most le vagyok maradva. Viszont hiába késve vagy sem én akkor is el szeretném majd kezdeni csak ha belegondolok elkeserít. Szerintetek az nagyon gáz lenne ha én huszonéves fejjel mászkálnék be egy klubba a tinik közé akik akkor sokkal jobbak lesznek nálam?
2015. szept. 3. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, hogy a repulo sport (pontosan az anyagi vonzata miatt) a tinik sportja lenne. De ha nincs most meg penzed, attol meg kijarhatsz valami repuloterre ismerkedni azzal a vilaggal. Szimulatoron is gyakorolhatsz, szamitogepen.
2015. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem vágyom én arra hogy ismert legyek vele vagy versenyezzek, csak szeretnék repülni mert eszméletlen király érzés már csak az is mikor visznek a vitorlázóval (voltam már párszor :) ) Viszont azt kapom hogy addigra már elég öreg leszek hozzá és lehet az orvosim se lesz meg... Viszont most szinte semmi esélyem hogy elkezdjem, szóval csak az marad.
2015. szept. 3. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Huszonévesen se lesz késő.

A nagyapád ne frusztráljon, régen tök más világ volt, más arányok.

2015. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Faterom tizenévesen kezdte, mert ideje és pénzük is volt, de ez nem olyan mint a hegedülés vagy a zongorázás, hogy hat évesen már késő elkezdeni. Simán vágj bele, amikor tudsz, most pedig készítsd elő a terepet, tanulj jól, találj jól fizető melót ami mellett időd is lenne rá.
2015. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 FüligJimmy88 ***** válasza:

Hogy mikortól túl késő? Csakis a halálos ágyadon!


Amúgy meg nem biztos hogy külön kell választani a kettőt: Pár éve én is zúgolódtam a témában: ott van a hadsereg. Pontosan már nem tudom mik a feltételek, nem nagyon ástam bele magam mert -4-es szemem van, úgyhogy még a biciklit is fehér bottal vezetem, de ez egy járható út lehet. Csak arra azért készülj fel, ha ezt az utat választanád, hogy ha azt parancsolják, hogy bombázz le egy falut, akkor meg kell tenni...

2015. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!