Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen dologba lehetne a mai...

Milyen dologba lehetne a mai világba belekezdeni ami hozna egy kis pénzt a konyhára?

Figyelt kérdés
Szóval gyártani valamit,sütni.főzni tartani stb.
2015. jan. 19. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mást nem, az élelmiszered egy részét/egészét meg tudod termelni otthon, ezzel közvetve bár, de sokat lehet spórolni.
2015. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmondom én mit tervezek (ha lesz elég pénzem a belekezdéshez):


Hobbit házat építeni, megújuló energia forrásokból fenn tartani. Az erdőben. Szárnyasokat tartani. Csirkéket, kacsákat, libákat, gyöngytyúkokat ilyesmit. Kecskét tartani mert szeretem a kecsketejet. Kertet fenn tartani, mindenféle könnyen szaporodó eltehető növénnyel.

Tudom az etetés sok pénz, de egy részét a kerttel is lehet kompenzálni és hosszútávon megéri, szerintem, és sokkal egészségesebb mert tudod hogy honnan származik a kaja amit megeszel.


Izé, hát esetleg az hozhatna valamennyit ha eladnám a házi szappanokat amiket csinálok, meg a kézműves dolgaimat. Azt viszont nem tudnám nagyüzemben gyártani, mert dolgozni is kell. Viszont ez így elég kemény lenne mert munka, állatok kb hajnal 4kor felkelnék és este 10kor meg feküdnék :D.

2015. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nevetséges lesz vagy nem tudom, de ha valóban szeretnél csinálni pénzt egy kis munkával lehet. Úgy nevezett "borítókat" csinálni,ez a tárgy azt a célt szolgálja, hogy a napos csibék egy helyen legyenek és ne tudjanak elszökdösni és azt a vásárokon elég jó pénzért el lehet adni, kb 6-7-8 ezer Ft is lehet 1db.
2015. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van nálunk is,hogy csirkéket vásárol és nagyon jó pénzeket keres rajtuk,persze felneveli stb.
2015. jan. 21. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!