Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elvesztettem az irataimat, de...

Elvesztettem az irataimat, de nem tudom pontosan mikor ez baj?

Figyelt kérdés
Azt mondták menjek a rendőrségre nehogy visszaéljenek vele, és jegyzőkönyveztessem, de nem tudom pontosan mikor vesztettem el mert külön volt a pénztárcám és az irattartóm amit viszont kb. egy hónapja nem használtam mivel sehol nem voltam ahol kérték volna, a bérlethez meg tudtam fejből a személyim számát, csak észrevettem hogy nincs meg, feltúrtam 4x az egész lakást és sehol sincs...baj ha nem tudom pontosan mikor hagytam el?
2015. szept. 4. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elvesztés elég nagy baj, mert egy rakás pénz és kellemetlen utánnajárásba kerül. De a pontos dátum lényegtelen.
2015. szept. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor is jegyzőkönyveztesd, hogy elvesztetted, és mondd meg, mikor még biztosan megvolt.

Mivel, ha visszaélnek az irataiddal, jó, ha van egy rendőrségi jegyzőkönyv, hogy bejelentetted az elveszést.

Arról nem is beszélve, hogy azzal tudsz majd újat csináltatni.

2015. szept. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És a jegyzőkönyveztetési folyamat kb. mennyi időt vesz igénybe?
2015. szept. 4. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából tíz percet. Kérdezgetés helyett már háromezerszer megcsinálhattad volna.
2015. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!