Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik celeb vezette be a...

Siiel kérdése:

Melyik celeb vezette be a köztudatba a random kifejezést? Megőrülök tőle, hogy a tinik úgy dobálóznak vele, mintha valami nagyon előkelő kultúr szleng lenne.

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tájékozódj. Egyébként neked is kevés elég a megőrüléshez :D

2015. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze ehhez a celebeknek? Ez egy angol jövevényszó, azt jelenti, hogy véletlenszerű. Ez egyáltalán nem szleng, nyelvtanilag pl. a biznisz, fájl és diszkó szavakkal egyenértékű.
2015. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy számítógépes játékoknak több köze van hozzá, mint a celebeknek... Nem sok tini néz celebeket, annál több játszik...
2015. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Celebek meg tinik? Én nem szoktam hallani.

Talán számtech órán hallottam először, ott vált nekem mindennapivá, de ez már kb. 25 éve volt, szóval nem egy mai divatos szó, mindig is volt :D

2015. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom mit jelent. És hallom manapság minden második mondatban. És zavar.
2015. szept. 7. 13:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Random Marci :)
2015. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egészséges, hogy ilyen apróságok idegesítenek. Azt megértem, hogy valakit zavar pl. a trágár beszéd, de hogy pont ez az egy szó, aminen semmi közerkölcsöt sértő nincs... :D Szedsz magnéziumot? Lehet hogy kéne... :D
2015. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak figyeljétek miként lepik el a randomok a világot ...
2015. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezeltesd magad, mert ilyen idegállapottal nem sokáig leszel a pályán. Agyvérzést fogsz kapni, ha minden egyes szó miatt ami neked nem tetszik "megőrülsz".
2015. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!