Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok segíteni a...

Hogyan tudok segíteni a közvetlen közelemben lévő embereknek?

Figyelt kérdés
Igazából órára kell, mem tudom hogyan fogjak hozzá. Szoktam önkéteskedni, de ez más fajta feladat. Itt az osztálytársaimról, közeli emberekről van szó. Ezért nem tudom, hogy mit is irjak...
2015. szept. 8. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek is van egy olyan folyamata,mint pl a házidogaírásnak: anyaggyűjtés,mittudomén...

csak itt mondjuk kigondolod,hogy ki vagy kik is azok,akiknek ténylegesen segíteni szeretnél,aztán mondjuk figyeled őket célzottan,hogy miben lehetsz a segítségükre,esetleg odamész hozzájuk és meg is kérdezed,hogy miben segíthetnél,mert nagyon szívesen tennéd,vagy ha kifigyelted,hogy van valami,amiben segítségre szorul az illető,akkor fel is ajánlhatod,hogy : Figyelj csak XY ,mit szólnál ha segítenék ebben a dologban,szerintem együtt könnyebb lenne...Azt is érdemes megbeszélni,hogy ha részekre osztjátok az adott feladatot,hogy ki mit csináljon,ki miben ügyesebb....

2015. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm :)
2015. szept. 19. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!