Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azoknak az embereknek mégis...

Azoknak az embereknek mégis mi jár a fejükben, akik arra panaszkodnak, hogy hozzájuk nem jutott vihar?

Figyelt kérdés

Fák dőltek ki ma, biztos vannak sebesültek is, rengeteg a kár, egyesek pedig panaszkodnak, hogy náluk nincs vihar.

Megértem én, hogy a túl meleg idő sem jó, de ahova nem jut a vihar legerősebb részéből, valamennyire ott is lehűl a levegő.

Viszont egyes emberek gyakorlatilag lesz*rják, hogy másokat milyen kár éri, csak "legyen vihar!". Olyan is van, aki kifejezetten nagy szelet meg jégesőt szeretne, az eső nem elég jó neki.



2015. júl. 8. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogy képzelik az emberek, hogy magukkal törődnek, undorító. Mindenki más sokkal fontosabb
2015. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1: A saját házukra/autójukra is rádőlhet a fa, ők is szenvedhetnek károkat, csak valamiért ezt nem értik.
2015. júl. 8. 18:58
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Én azt sajnálom, hogy nincs, és ahogy elnézem nem is lesz eső nálunk. Az jár a fejemben, hogy minden tönkremegy a kertben ebben a nagy szárazságban.

Remélem segítettem felfogni.

2015. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fizeti a biztosító a károkat. Egyébként egy ilyen viharnak max 100 károsultja van a 10millióból, Senki sem számít arra, hogy pont ő szívja meg
2015. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2: Hol laksz? Baranya, Csongrád, Békés?

Amúgy igen, érthető, hogy a melegből már mindenkinek melege van. De a vihar se jobb. Egy vihar egy jó kis jégesővel, meg orkán erejű széllel is simán tönkre tudja tenni a kertet.

2015. júl. 8. 19:04
 6/14 A kérdező kommentje:
4: Szerintem jelentősen több mint 100 károsult van.
2015. júl. 8. 19:05
 7/14 anonim ***** válasza:

Békés. Igen, a jégeső, meg a nagy szél nem hiányzik, az biztos. Én csak az esőt hiányolom. Sajnos minket elég sokszor elkerül.

2-es voltam.

2015. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyébként nem mintha bárki képes lenne az akaratával irányítani az esőt.
2015. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg azok az emberek akik napsütést meg forró nyári napokat akarnak amiktől sok ember rosszul lesz, netán meg is hal... micsoda szentek :)

Hagyjuk már, bármi történik az embereknek mindig bajuk esik, nem lehet mindig másokra gondolni.

A vihar nagyon jó, bár nem az ahol fák csavaronak ki, meg elönt a víz mindent nyilván.

A jégeső is tök hangulatos, na nem az ami összezúz mindent, hanem ilyen kis jégdarabkák.

2015. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

4: Az esőt én se bánnám, de egyesek konkrétan viharra várnak.


6: Én 40 fokot sem akarok, sőt engem is zavar. De egy nagy viharnak sem tudnék örülni.



Amúgy aki nagyon szereti a viharokat, az nézze meg ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=SG8pe4Kgd5o&feature=youtu.be

Képzeljétek el, ha 1:40-nél egy ember a fa alatt áll, mi történik...

2015. júl. 8. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!