Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem szomorít el?

Titeket nem szomorít el?

Figyelt kérdés

Egész életünkben csak ülünk a gép, tv előtt, iskolába járunk felesleges hülységeket tanulni, robotolunk, színészkedünk hogy megfeleljünk a környezetünknek, kidobunk rengeteg pénzt márkás ruhákra, cuccokra. De minek?


https://www.youtube.com/watch?v=cUmCPaVhul4


Megnéztem ezt a videót és a végére elsírtam magam.


Olyan jó lenne szabadnak lenni, járni a világot, a természetben élni mint pl a The Beach c. filmben. Csak nincs senki aki otthagyná a megszokott mókuskereket.


2015. szept. 10. 02:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak azoknak van ez megengedve, akiknek van egy rakás pénzük. Sokan akkor sem tudnak ennyi pénzt összeszedn, ha egész életükben dolgoznak.
2015. szept. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha már ilyeneket nézel, képes vagy változni, és képes leszel kilépni.

Akiben nincs motiváció, cél, az úgy él, ahogy fent leírtad.

És persze, ami a legfontosabb, ehhez az egészség.

2015. szept. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
A '90-es fiatalság akarata, erőltette rá a többiekre ezt a fajta "életvitelt". Köszönjünk.
2015. szept. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"ülünk a gép, tv előtt,(...) robotolunk, színészkedünk hogy megfeleljünk a környezetünknek, kidobunk rengeteg pénzt márkás ruhákra, cuccokra"


Én nem csinálom ezeket.



"Olyan jó lenne szabadnak lenni, járni a világot, a természetben élni"


Hát csináld!

Ki tart vissza?

2015. szept. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

"Egész életünkben csak ülünk a gép, tv előtt, iskolába járunk felesleges hülységeket tanulni, robotolunk, színészkedünk hogy megfeleljünk a környezetünknek, kidobunk rengeteg pénzt márkás ruhákra, cuccokra. De minek? "


ezzel a hulyeseggel inditottal, a videodat meg sem nyitottam.

2015. szept. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Vajon utánanéztél-e annak,hogy milyen módon tudnál szabadnak lenni és járni a világot?

Mit tettél annak érdekében,hogy bekövetkezzen az amit szeretnél?

Akik a Greenpeace (környezetvédők) között dolgoznak azok igen sokat utaznak (fontos lenne egy-két nyelv ismerete). Akik üzleti tárgyalásokat bonyolítanak le szintén elengedhetetlen a nyelv ismeret valamint a számítógépes tudás,esetleg egy felsőfokú diploma és a kor követelménye az autóvezetés.

Gondolhatunk Assisi Szent Ferencre is aki cipő nélkül gyalogolt hatalmas távolságokat.(Gyönyörű verse a mai napig fennmaradt).

Ha csak vágyakozunk valami után és nem próbáljuk ki akkor az idő úgy elszaladhat mellettünk,lemaradunk róla.

Vannak olyan állatvédők akik az állat honolási helyére költöznek és szinte majdnem magányosan élnek.

Engem nem szomorít el a link: jól érzem magam a saját bőrőmben.

2015. szept. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Veszel egy vonatjegyet, elmész a Balatonhoz aztán ott ugrálhatsz egész nap.
2015. szept. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Európában is vannak ilyen helyek, nem kell ahhoz Hawaii-ra menni.
2015. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy a kötekedős kommentek lesznek többségben... Sebaj.
2015. szept. 10. 12:16
 10/14 A kérdező kommentje:
7es kíváncsi lennék a Balatonnál hol vannak ilyen sziklák.
2015. szept. 10. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!