Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem szomorít el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem szomorít el hogy sajnos nincs update az emberekhez ami kiküszöböli az érzelmekre való építkezésből fakadó hibákat?

Figyelt kérdés
Akárki akármit mond, nem lehet legyőzni az érzelmeket a tudattal.. pedig ez eléggé hátrány.

#szomorúságosan
2014. jún. 28. 03:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ó Chistmas, a gyk-s családod szeret Téged <3 :(
2014. jún. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
csak épp a neved nem tudja leírni. jólvan nem offolok
2014. jún. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
vajon lehetne olyan eszközt készíteni ami mesterségesen tudja befolyásolni az érzelmeket, és az emberi létszükségletből fakadó ingereket,érzéseket ?
2014. jún. 28. 03:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

annak mi értelme lenne, én nem akarok robot lenni, ha pórul járok mert az érzelmeim másfele visznek akkor így jártam és utólag belátom hogy okosabbnak kellett volna lennem. mindig tanulok valamit.

a tudat nem tudja átvenni a helyét, nem is kell hogy mindenki hidegvérű legyen, de egyensúlyban kell lenniük. egyiket sem szabad elhanyagolni.

az egyensúly a megoldás.

2014. jún. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen dolog, ha nem is eszköz, a bableves. Pár órával randevú előtt elfogyasztva, különösen nagyobb mennyiségben, hidd el, hogy megváltoztatja a randevú során az érzelmeidet. Kipróbáltam. Durva!!!
2014. jún. 28. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

pedig lenne piacképes értéke ..

egy rosszul sikerült kapcsolatból vagy valamiből ami ilyenből fakadó szomorúság vagy bánat ha azt ki lehetne törölni így pár perc alatt valamivel amit te találszfel szerintem el lehet adni .

2014. jún. 28. 03:48
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

hannibál doki beadott egy ilyen szert masonnak pár órája az axn-en.

mondta neki-mason kérem vágja le az orrát és egy meg.

mason meg-rendben.-eszi-olyan az íze,mint a csirkezúzának hamm-hamm.

2014. jún. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A Hannibál egy zseniális sorozat!
2014. jún. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

meg kell néznem :c

de én most alszom mert túl sokat gondolkoztam ezeken a dolgokon.

2014. jún. 28. 04:00
 10/15 anonim ***** válasza:
jah,a 2. évad nagyon ott van.
2014. jún. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!