Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjak meg valakit,...

Hogyan találjak meg valakit, aki megtetszett, de semmit sem tudok róla, csak azt hogy hol dolgozik? (lent)

Figyelt kérdés
Igen, ez ostoba lesz, de ezen az oldalon elég sok a fura kérdés, szóval bátorkodom előhozakodni a sajátommal is. A helyzet az, hogy a napokban átkeltem a határon, meg vissza, és mindkétszer ugyanaz a vámos ellenőrizte a kocsim :D Na, és szóval nagyon bejön. Jó lenne megtalálni, de név meg egyéb infók híján nem tudom, h találhatnám meg. Szerintetek van rá módszer?

#szimpátia #vámos #random ember
2015. szept. 12. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el a helyszínre, ott érdeklődj, kik voltak szolgálatban azokban az időpontokban, adj személyleírást róla, ha elég meggyőző vagy, akkor talán segíthetnek. Elvileg ilyen adatot nem adhatnak ki, de akadhatnak ott is segítőkész emberek.

Ha megtaláltad, kérhetsz tőle egy motozást :)

2015. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keressen meg o. Vagy menj at sokszor, hatha taliztok
2015. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, az utolsó sorod volt a legjobb! :D de egyébként sztem se adnának ki ilyen infót :/

Második, lehet az lesz belőle :D az inkább vallana rám :)

2015. szept. 12. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!