Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác, aki nagyon...

Van egy srác, aki nagyon megtetszett, viszont csak azt tudom, hol dolgozik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy mobilboltban. Ahogy beléptem,észrevettem, hogy az egyik ügyintéző folyamatosan engem néz.pár perc múlva pont hozzá mehettem. Nagyon aranyos volt,egyfolytában mosolygott és le sem vette rólam a szemét.elkérte a telefonomat és odajött hozzám,szorosan mellém állt és miközben én a telefonomat néztem, ő végig engem.(Ma vissza kellett mennem ugyan ezzel a problémával,viszont ez az ügyintéző a székében ülve csinálta ugyan azt,amiért a tegnapi meg odajött hozzám.) semmit nem tudok Róla,még csak a nevét sem vagy hogy van-e barátnője, viszont valami nagyon megfogott benne. :) mikor elköszönt, mondta, hogy menjek hozzá nyugodtan,bármi kérdésem van,szívesen segít. Még az ajtóból visszanéztem és ő akkor is engem nézett...nekem tényleg nagyon megtetszett,de nem tudom,mit csinálhatnék.mégsem állíthatok úgy oda a MUNKAHELYÉRE,hogy csak szeretnék vele beszélgetni...abban viszont biztos vagyok,hogy én is tetszettem neki.

2013. jún. 21. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
lets goooo
2013. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted menjek be az üzletbe?mondjam meg az őrnek,aki a sorszámot adja,hogy csak beszélni szeretnék vele? Csak az a baj,hoz ott ülnek mellette a kollégái is. És mit mondhatnék neki?tényleg semmit nem tudok róla és attól félek,hogy van valakije...
2013. jún. 21. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!