Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kérdezek egy lánytól?

Mit kérdezek egy lánytól?

Figyelt kérdés
Már egy ideje megismertem és nem tudom mit kéne tőle kérdeznem vagy is már rengeteget kérdeztem de teljesen kifogytam valaki tudna segiteni?

2015. szept. 12. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen erőltetett beszélgetések szoktak szarul elsülni. Ne görcsölj rá olyan nincs, hogy semmi sem történik az emberrel. Szóval beszélgess a megtörtént dolgokról. :D
2015. szept. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ezen hogy kérdezel, nem kérdésekből áll a világ. Hanem beszélgessetek a suliról, napi dolgokról, közös kedvenc műsorról, szerelemről, az időjárásról. Szóval bármiről. Ha meg nem megy akkor sajnos ennyi, lehet nem te vagy a hibás mert a másik fél is kell egy normális beszélgetéshez. Csak lazán kell ne feszülj be.
2015. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, mit kérdezel.


Mégis, mit vársz, milyen választ adjunk? Nem tudunk semmit se rólad, se a lányról.

2015. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tobb mint harom eve ezen gondolkodsz?
2018. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!