Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hajtotta be már valaki a "jó...

Hajtotta be már valaki a "jó havernak" adott kölcsönt nem jogi úton, akár tesi kénysze segítségével?

Figyelt kérdés

Természetes tanú bizonyíték nincs csak az adott "gerincnélküli jó haver" szava.


Ött betüs tartozása van, nem rég írtam neki közösségi oldalon és kérdeztem mikor hajlandó megadni.? Írta most kiment külföldre, nem tudja, hogyan tudná megadni így? Válaszoltam neki át tudod utalni egy számlaszámra. Írta rá: "Meg probálom jo" És természetesen letíltott az oldalon.


Az az érzésem össze fogok vele még futni!


Az érdekelne még konkrétan mi lehet a jogi következménye, ha összefutok vele és mikor elválunk pl. természetelnesen fog álni az úja?



2015. szept. 13. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen tartozásos emberem. Mindig mentem a lakására kopogtatni, kerestem a szüleinél, hogy hol van, telefonálgattam állandóan. Aztán egyszer csak, pár hónap múlva hívott telefonon, hogy hol találkozzunk, mert megadja a pénzem.
2015. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Egy kis helyesbítés nem betűs, ha nem 5 számjegyű. igen nem betűt akartam írni eredetileg sem. :)


Köszönöm szépen az eddigi és leendő hozászolásokat.


Ha lesz valami fejlemény beszámolók. Sajnos, ha realistán nézem nincs rá reális esély, hogy valaha is megadja.

De azért a remény minimálisan még él bennem, mert azért optimista ember vagyok legbelül.


Már előtte is logót egy tízessel(10.000) amit nagy nehezen megadott itt egy munkahelyen voltunk úgy, hogy napi szinten találkoztam vele. És még itt húzott le a többi összeggel is... S


Sajnos csak utólag okos az ember és látja tisztán dolgokat, hogy a jó szándékával 100%osan visszaéltek!

Annyira nem érdekelne dolog, ha flott lenne mindig anyagilag az ember, de ez nálam hát..


De most tényleg hagyjam magam, hogy bárki h lényegében hülyét csinálhat belőlem (szimplán a jóindulatom által)minden következmény nélkül??? HÁT NEM!!!

2015. okt. 10. 22:54
 13/13 anonim ***** válasza:

a maffia már segített pár embernek...:)


ez most nem hirdetés. :D

2015. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!