Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek milyen tervei vannak a...

Kinek milyen tervei vannak a következő pár évben? (Mondjuk 5) Vagy mit szeretne elérni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 14. 12:08
 1/7 Kései Sirató ***** válasza:
51%
Német nyelvvizsga megszerzése, Ausztriában munkát találni és lakást, azaz albérletet és kint dolgozni.
2015. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg van mindenünk, családot szeretnénk, remélem, a következő 1-2 évben sikerül. Ezen kívül szeretnék megtanulni rendesen olaszul. Kicsit már tanultam, nem akarom, hogy kárba vesszen, amit eddig tudok.

És van egy listánk, hogy hova szeretnénk eljutni. Ezen folyamatosan "haladunk" minden évben.

2015. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére az idei évem elég sikeres volt eddig, meglett a diplomám, meglett a nyelvvizsgám, sikerült a KRESZ vizsgám, eljegyzett a párom és egy elég szép összeget félre tudtam tenni.

Szóval szerencsére idén sok mindenbe belehúztam.


Viszont a jogsit be kellene fejeznem minél előbb, ehhez nincs sok kedvem. Illetve új munkahelyet kellene találnom, és lakást kellene vennünk. Ha ez mind megvan, akkor jöhet a baba :)

Más tervem nagyon nincs.


21N

2015. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyűjteni pénzt,házat venni,gyereket szűlni ! Jelenleg ennyi :)
2015. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ebben az évben le akarok tenni egy nemzetközi informatikai vizsgát amivel hálózat mérnök lehetek, ezzel pedig menni Angliába ahol megkezdem a karrier építésem, ha már komolyabb szintre jutok akkor Amerika a cél.Ott pályázni állásokra. Nagyjából az 5. év körül már közel állhatok ehhez. Ha minden jól megy 3 év múlva a barátnőm végez az egyetemmel (mesterképzést is beleértve) És végre összeköltözhetünk aztán elkezdődhet a nagybetűs élet.
2015. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mesterképzést most kezdtem, és remélhetőleg 2 év alatt be is fejezem, aztán a mesterdiplomámmal el is szeretnék valahol helyezkedni. Jogsit már jó pár éve megcsináltam, viszont azóta szinte semmit se vezettem(szüleim csak ritkán adták kölcsön a kocsijaikat), úgyhogy majd egyszer rá kell szánnom magam, hogy vegyek pár órát, és újra belejöjjek, mert venni akarok egy saját autót. Lakásom az van, de jelenleg ki van adva, a következő 5 éven belül sztem oda fogok költözni, remélem addigra a szerelmet is megtalálom, és együtt lakunk majd ott. Utazási terveim is vannak bőven(minden évben legalább 2-3 helyre el szoktam utazni külföldre), most épp Thaiföld, Ausztrália meg Új-Zéland van tervbe véve. Szerencsére van elég sok félretett pénzem, mivel vannak jó üzleti befektetéseim, remélhetőleg a következő 5 évben nem fogom ezt mind elszórni, hanem majd még több lesz.

Hát nagyjából ennyi.

23/F

2015. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jogsi, diak meló, elkoltpzni itthonról, Egyetem elkezdése.
2015. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!