Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám "megszokni", hogy...

Hogy tudnám "megszokni", hogy egy srac szemébe nézzek viszonylag hosszú ideig? ( szóval nem csak 1-2 mp-ig)

Figyelt kérdés

Veletek is van/volt ilyen, hogy nem mertetek a másik szemébe nézni?

Ez ezt hogy 'gyoztetek le'?


Főleg akkor van ez, ha egy helyes srac jön velem szembe



2015. szept. 15. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, attol van, hogy tetszik neked. Koncentralj a mondanivalodra, az talan feledteti, hogy kivel is beszelsz. Nalam ez bevalt mar :)
2015. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondold azt hogy egy krumplinak beszélsz. De nincs arra szükség, hogy állandó szemkontaktusban légy valakivel ha beszélsz, de illik "kicsit úgy tenni mintha hozzá beszélnél". Olvasd el a "Testbeszéd" című könyvet.
2015. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem mindig zavart, sok csaj nem mer a szemembe nézni, lesütik elfordítják a szemüket mindig, ezek szerint tetszem nekik?
2015. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, csak zavarban vannak valamiért.

Nem feltétlenül tetszésért, talán nincs elég önbizalmuk.

2015. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg megfeledkezni róla, hogy tetszik. Magamon is észrevettem ,hogy akkor jövök zavarba, ha az illetővel kapcsolatban máshol jár az eszem, mint a mondanivalón.

Én bírom a szemkontaktust, de akkor is vannak egyéb árulkodó jelek, mint a haj piszkálása, vagy a száj megérintése. Aki ismeri a testbeszédet, az rögtön levágja, hogy az ember valahol teljesen máshol jár, miközben mégis rá figyel. A helyes srácokat meg napszemüvegben mustrálgasd :-)

2015. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért, ha helyes pasi, akkor össze kell magam csinálni??


Most komolyan, mi van veletek??

Ő is ember...

Max az ember többet mosolyog rá vagy zavarban van, én legalább is, de akkor is hülyéskedem. De mással is, aki nem néz ki jól.

Mert akkor mi van? Nem tehet róla, hogy néz ki, nem fogom az egóját simizgetni, hogy hasraesem tőle, mert ez nem fontos tulajdonság

2015. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A beszélgetésről ne is beszéljünk :'D


Addig el se jutok, csak ha szimplán szembejön velem az utca :)

2015. szept. 15. 14:15
 8/8 A kérdező kommentje:

* utcán


Es utolsó: nem esek hasra, csak ha O olyan fejet vag, miközben rám néz, hogy 'uristen, hogy lehet igy kinézni??' Akkor az jobban zavar, mintha mondjuk egy olyan srac csinálna, aki nem érdekel

Es szerintem ezért se merek ránézni :/


Es szerintem ez is fontos tulajdonság, persze, hiába néz ki valaki eszméletlen jól, de közben egy bunko paraszt nem fogok vele összejönni

Es ugyanez fordítva, hiába nagyon aranyos, kedves valaki, ha nem jön be, akkor csak a barátom marad

2015. szept. 15. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!