Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy mindig ilyen...

Normális, hogy mindig ilyen rossz érzéseim vannak, mielőtt felhívok valakit telefonon?

Figyelt kérdés

Belegondolok, hogy kitudja mit csinál éppen, kitudja miben fogja megzavarni a hívás. És ha még ki is nyomja, nem idéz-e elő számára kellemetlen szituációt a hívásom pl. iskolában, egyetemen órán ül éppen vagy bármi ilyesmi.

Emiatt elég nehezen szánom magam rá, hogy felhívjam az adott embert, akkor is ha az ismerősöm. Mert aztán meg ég a képemről a bőr, ha elmondja, hogy most rosszkor hívtam mert ezt és ezt csinálta éppen.


2015. szept. 16. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha vesz egy telefont számítania kell rá, hogy hívni fogják. Nem hibáztathat téged, azért, mert felhívtad és mert ő nem volt elég értelmes, hogy lenémítsa, kikapcsolja ha nem alkalmas időpontban telefonálsz.

Ha pedig nem tudja felvenni, nem fogja.

Ne izgulj ezen.

2015. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel gondolom ismerőst,barátot,rokont hívsz tudod,hogy éppen suliban van e vagy dolgozik.Ha dolgozik olyan e munkája,hogy feltudja e venni a telefont.


Engem ha hívnak és rosszkor vagy kinyomom vagy ha nem adja fel,lenémítom vagy felveszem és megmondom később vissza hívlak megbeszélésen vagyok,itt egy ügyfél és stb


De ha pl munkával kapcsiban hívok vkit akkor sem érdekel,hogy mit csinál vagy nem veszik fel vagy felveszi és mondja majd vissza hív.


Nem kell ezen gondolkodnod igazából :D

Azért van a telefon,hogy elérd a másikat.


Nekem volt olyan melóhelyem,ahol végig le volt némítva,meg mikor suliba jártam ott is le volt némítva,bár mivel azok hívtak akik ismernek tudták,hogy éppen suliban vagyok,olyan helyen dolgozok ahol nem tudom felvenni.

2015. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!