Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te mit tennél, ha egy éve nem...

Te mit tennél, ha egy éve nem látott ismerősöd felhívna az éjszaka közepén hajnali 2 kor telefonon? Kiverné az álmot a szemebdől. Nem lennél kiakadva?

Figyelt kérdés

A volt osztálytársam akivel egy éve nem találkoztam, és semmit nem hallottam azóta róla felhívott éjszaka hajnali 2kor, vagy 1 percig csörgetett.

Elég piás a gyerek, sokszor mesélte, hogy részegen éjszaka eszébe jutnak emberek, és felszokta őket hívni.


Én nem vettem fel, mert erőm sem volt beszélni, de nagyon dühös lettem, hogy 1 éve nem hallok felőle, majd pont hajnali 2kor kell hétköznap hívogatnia engem.


Te mit tettél volna?

Fel kellett volna vennem és kioktatni, hogy nem normális dolog 1 éve nem látott ismerőst hétköznap hajnali 2kor hívogatni, vagy jobb, hogy nem vettem fel a valószínűleg részeg volt osztálytársamnak?



2014. máj. 8. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy reszegnek a kioktatas olyan lett volna mint egy vaknak a szivarvany.
2014. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Egy normális ember éjjel nem telefonál, csak és kizárólag akkor, ha az le van a másik emberrel beszélve.


Ez alól egyetlen kivétel van-baleset.

2014. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Már este 8 után sem illik telefonálni, csak ha meg van beszélve.
2014. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván többet ivott a kelleténél. Ha nem válna általánossá a hajnali telefonálgatás, akkor betudnám egyszeri balesetnek, kellemetlenségnek. Persze nem örülnék neki, de egy alkalomból még nem csinálnék cirkuszt. Ha megismétlődne, nappal, mikor józan, megkérném nyomatékosan, hogy többet ne tegyen ilyet, akármennyire is olyan hangulata van.
2014. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!