Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok ha valaki új...

Mit gondolnátok ha valaki új párja nagyon hasonlítana az előzőre?

Figyelt kérdés

2015. szept. 17. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy ez a típus jön be neki.
2015. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy csoda. Sokszor hasonlít. Általában belső tulajdonságokban, de külsőben is legalább emlékeztetés szintjén viszonylag sűrűn előfordul.


Kevesen vannak akinek "minden" tetszik a vékonytól az erősebb testalkatúig a magastól az alacsonyig. Minél több tulajdonságnál fontos a külső annál jobban fog hasonlítani az előzőre a következő.

2015. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt, hogy még nincs igazán túl a másikon.

Legalábbis az én volt barátommal ez volt, összejött egy rám nagyon hasonlító lánnyal. És hetekkel később újra felkeresett, és azt írta "Én mindvégig téged kerestelek másokban. Ezzel a lánnyal is azért jöttem össze, mert nagyon emlékeztet rád, így kicsit úgy érzem, mintha mindig veled lennék. De belsőleg nem tud megfogni."


Hát igen, mindenkiből csak egy van.

2015. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a típus tetszik neki v nincs túl a régi párján pl. mint az én exem, akinek az utánam lévő barátnőjét ugyanúgy hívták mint engem és hasonlított is rám egy kicsit :D
2015. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a típus jön be neki. Nincs ebben semmi extra, teljesen természetes, hogy mindenkinek van egy ideálja, és olyan partnert keres.
2015. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!