Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » LMit gonodltok? Szeretnék...

LMit gonodltok? Szeretnék fizetni azért valakinek, hogy hetente egyszer főzzön majd rám és a családomra egy hétrevalót. Takarítónő, bejárónő nem kellene, szakács viszont igen.

Figyelt kérdés
2015. szept. 18. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Azt, hogy a te dolgod. Bár nem szívesen enném azt a kaját vasárnap, amit 6 nappal korábban főztek. Azért pl. nem akkora luxus egy tésztát kifőzni vagy pár csirkecombot kirántani, hogy egész hétre valakinek főznie kelljen.
2015. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mások minden nap étterembe esznek. Ha futja rá, szerintem nyugodtan.
2015. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak annyi bajom van vele, hogy én 6 napos kaját nem ennék meg. Pedig mi se főzünk mindennap, csak 2-3 naponta.
2015. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a kérdés? Miről mit gondolunk? Szerintem mindenki azt csinál a pénzével amit akar. Utálok főzni, legalábbis a napi rutinokat nem szeretem, ezért van egy főzőgépem ami majdnem olyan mint egy kukta. Abban elkészülnek az ételek, aznapi és másnapi kaján túli adagokat dobozolom és mélyhűtőben tárolom. Ezt egy fogadott szakács is meg tudja tenni. Ha nem akarsz mélyhűtöttet enni akkor viszont nem elég a heti egyszeri alkalom, az biztos.
2015. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rám naponta főznek: [link]


Nem egyszerűbb és olcsóbb?

2015. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 opened paradise ***** válasza:
100%
Azt,hogy vállalnám,ha férfitól is megfelelne és nem bőr tangában kéne.
2015. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!