Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek tetszik az, ha...

Garry93 kérdése:

Csajok! Nektek tetszik az, ha egy férfi tud főzni?

Figyelt kérdés
Szakácsnak készülök és szeretnék egy kis felmérést csinálni arról,hogy bejön-e nektek egy aránylag jóképű szakács srác. (elnézést kérek a nagyképűségért.)

2013. júl. 21. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Á, dehogy, a lányok utálják, hszen ők a konyhát a saját, sérthetetlen territóriumoknak tartják (palmface)
2013. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én ugyan nem vagyok szakács, de állítólag igen jól főzök.

az eddigi barátnőim ezt nem preferálták különösebben. ha a főztömet tettem eléjük, megették, megdicsérték, és kb ennyi volt.

soha nem kezelték különegsen, hogy tudok főzni...:/

2013. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Amelyiknek tetszik, arra mosnod is kell.
2013. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem muszáj hogy jól nézzen ki a szakács, de ha tud főzni meg szereti is akkor miért ne?

Nincs leírva sehova hogy kizárólag a nő dolga a főzés.

Nyugodtan menjél szakácsnak.

2013. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

első!

de persze! a mai csajok döntó többsége főznis me tud, csak virslit kb....

anya mindig főz, vagy apa, vagy ha ők nem, akkor a mama. ha ezek nincsenek kapnak pénzt, és toljka fornettit vagy a hasonlokat...

elvezstette jelentőségét a fiatalkorúak közt a főzés.

2013. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
69%

Szakács voltam és fiatal koromban kihasználtam ezt. Hidd el imádják a csajok nézni ahogy egy férfi főz. Nem beszélve arról, hogy egy vacsora amit te készítettél mindenképp jó hatással van a csajokra.

Egy tanács: desszertben legyél nagyon jó :)


Ez mondjuk profi szakácsokra vonatkozik, egy amatőr nem úgy főz, nem úgy mozog, és nyilván a végeredmény sem olyan.

2013. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

a hatos vagyok


még annyival kiegészítem, hogy ez nem azt jelenti, hogy a hétköznapi főzést én csináltam. Az mindig különleges volt mikor én főztem. Segíteni persze segítettem sokat, mert nem derogál. (olyan barátnőm sose volt aki nem tudott, vagy nem akart megtanulni főzni)

2013. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát engem nem nagyon hat meg az,ha 1 pasi szakács(meg semmi más munka sem),DE! nagyon bejön,ha 1 pasi tud főzni. ^^
2013. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, az én volt férjem nagyon jól főzött (nem szakács), tőle tanultam sok mindent.

Ezt a tudását igencsak értékeltem, sajnos más nem volt benne amit lehetett....

2013. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kb. annyira jön be, mint egy férfi, aki tud autót szerelni, azaz kb. teljesen semleges. Ha tud főzni, akkor főzzön, ha szeretne, én is fogok azért mellette főzni.
2013. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!