Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmebeteg? Vagy csak a kajámat...

Elmebeteg? Vagy csak a kajámat akarta lenyúlni?

Figyelt kérdés

Télen történt ez velem: McDonaldsban ültem 1 bevásárló központban, nem messze az egyetemtől ahol tanulok. Délután, kb. fél 3 lehetett és a következő órám csak 5kor kezdődött, ezért beültem enni. Ahogy ettem a hamburgeremet az étterem bejáratához közel, ahol rajtam kivül senki nem ült, leült a velem szemben lévő asztalhoz 1 férfi, vele szembe pedig 1 nő. A nő háttal ült nekem, telefonozott végig, nem volt rajta semmi különös, viszont a férfi egész végig bámult engem, aztán szintén a telefonját bütykolte, majd megint bámult. A nő megette a hasáb burgonyáját majd kimentek, és egyből utána a férfi helyére leült egy másik aki szintén furcsán bámult. Elővettem a tükrömet, mert azt hittem van valami furcsa rajtam, de semmi nem volt. Erre megszólalt a pasas, azt kérdezte hány éves vagyok. Én: tessék? Erre ő csóválta a fejét és bámult tovább, mire én kérdeztem hogy mit bámul ennyire rajtam. Ő megint elkezdte: hány éves vagy? Én: Mi közöd hozzá? Ő: azt kérdeztem hány éves vagy?

Elkezdtem telefonálni, összeszedtem a cuccaimat és kimentem az étteremből, bementem 1 butikba, majd kb.1 órát vártam és csak nagy embertömeggel mentem ki a buszmegállóba. Nem értem mire véljem ezt az egészet, nem volt rajtam semmi kihivó ruha, farmerban voltam, egyszerű pólóval, 20 éves voltam (sokan azt mondják fiatalabbnak nézek ki, mert kicsi és vékony vagyok). A pasas kopasz volt és nem néztem ki sok jót belőle. Azóta sem tudom mi volt ez. Kandikamera? Kajatolvaj? Vagy tényleg vmi őrült, esteleg erőszakoló vagy csak én dramatizálom túl a helyzetet?



2015. szept. 19. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

hát ez fura :D


lehet meg akart jobban ismerni... ( ha érted)

2015. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Talán szép vagy?
2015. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 gyuribacsika válasza:
93%
Hát így elolvasva is elég fura, hátmég átélni. Ilyet még eddig nem hallottam, de félelmetesen hangzik és mindez fényes nappal.De mivel azt írod az egyik pasas kiment a másik pedig egyből jött és ráadásul pont ugyanarra a helyre hozzád közel, ezek szerintem összeköttetésben lehetek, legalábbis tuti ismerték egymást, ez valami új bűnözési forma lehet ?
2015. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok csúnya azt tudom magamról...de ez a fajta ismerkedés nem igazán jön be. Mi ez már hogy 1 kb. 35 éves kopasz, kövérebb férfi rámförmed csak mert nem mondom meg hány éves vagyok? :D Ha tetszek neki és ismerkedni akar (nem rossz értelemben) akkor barátságosan is lehet közeledni. Mondjuk akkor sem adnék ki túl sok infót magamról.
2015. szept. 19. 21:58
 5/13 gyuribacsika válasza:
Mondjuk ha belegondolunk ha éppen egy meleg pasas volt, teljesen érthető, vagyis milyen rossz lehet egy meleg középkorú férfinak, aki mondjuk nem is egy szépség és kb. szinte semmi esélye hogy boldog legyen vagyis találjon magának egy másik pasit, de fura, pedig így van ez, mindenki a boldogságát keresi tudat alatt is, és egy homoszexuálisnak vajmi kevês az esélye, hát gondolta friss husi vagy és megpróbálta. Nekem annyi tapasztalatom ez ügyben, hogy egyszer egy szintén 30-40 év közti csávó rám nyomult a diszkóba, kihasználva akkori naív fiatalságom és hiányzó józanságom, pedig kb. 2 kezemen összesen megtudom számolni hányszor voltam diszkóba.
2015. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Na csak megtaláltalak...! HÁNY ÉVES VAGY????

Látlak ám az ablakból...

2015. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
93%
Engem egyszer a vonaton talált be ugyanezzel a szöveggel egy pasas :/.Nem volt egy szimpatikus alak, emlékszem nagyon megijedtem, még csak 14 voltam.
2015. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
gyuribacsika: csaj vagyok, szóval ha homi lenne nem nyomulna rám. :D
2015. szept. 19. 22:14
 9/13 A kérdező kommentje:
6os: sajnos nem jött be a trollkodásod, mert ez amit itt leírtam nem Magyarországon történt hanem Szlovákián és az illető nem magyarul beszélt :D de az teljesen lényegtelen most...
2015. szept. 19. 22:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Első olvasatra rögtön az ugrott be, hogy azért kérdezte hogy leszóljon: nem iskolába lenne a helyed?

Így, hogy kiderült, hogy lány vagy lehet többet akart vagy kirívóan öltözködtél és leakart szólni. Bár a reakciód is elég érdekes volt, pánikszerű.

Velem is történt hasonló vonaton, agresszívan kérdezte a korom, mire elmondtam neki nem hitte el, végül megkérdeztem miért, így szokott ismerkedni azt mondta, majd elköszöntem tőle szerencsére többé nem találkoztunk.

Ettől vannak jóval cifrább helyzetek is.

2015. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!