Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Válófélben lévő férfinak mit...

Válófélben lévő férfinak mit érdemes mondani?

Figyelt kérdés

Válófélben lévő férfinak a közhelyeken kívül mit érdemes mondani amivel kicsit vigasztalni lehet?


20 év házasság után, egy közös gyermek, aki úgy néz ki főleg édesanyjánál lesz.



2015. szept. 20. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Gyere,igyunk meg egy sört! :-)
2015. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Jó kérdés... Támogatni lelkileg...

Hasonló helyzetben vagyok, gyerek nélkül...

2015. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Magánügy, nem kell belefolyni.
2015. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
+1 az elsőnek
2015. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Se a pasi, se a felesége nem érdemel vigasztalást. Egyék meg, amit főztek! Egyedül a gyerek sajnálatra méltó, na őt kell vigasztalni...

A pasi meg gondolkodhatott volna azelőtt, mielőtt feleségül vesz egy olyan nőt, akit nem szeret és pláne még azelőtt, mielőtt gyereket csinál vele.

2015. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
10:16...Nem szereti? 20 év házasságról van szó bmeg... :D
2015. szept. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy legjobb ha szimplán csak úgy viselkedsz vele mint bármikor, sokan nem szeretik a "babusgatást" ilyen helyzetben, sem a sajnálkozást. Én inkább próbálnám csak elterelni a gondolatait, akár közös programokkal.
2015. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Az utolsóval egyetértek, de ha panaszkodik, természetesen meg kell hallgatni, és akkor - hát, én is nehéz helyzetben lennék, hogy mit mondjak neki, mert azt talán nem kellene mondani, hogy nem láttad az elején, hogy kit veszel el? Téged is behúztak a csőbe egy gyerekkel, hogy elvetessék magukat? Vagy: Nem lehetne még helyrehozni a dolgokat? Ha a nőnek más pasasa lett, akkor ott van példának a Papdimitriu Athina színésznőnk, aki hogy beleszerelmesedett valakibe, még vidékre is költözött, és ott kezdtek el egy farmon élni az új férjjel, és lám, megszűnt a szerelem, és el is váltak. Igaz, a férjéhez nem ment vissza, de szerencsére ő jó kapcsolatot ápolt végig a gyerekeivel. Én szerelem párti vagyok, de az is elmúlik egyszer, aztán marad a szeretet. Ha a legelején nem volt szerelem, akkor fordul elő, hogy akkor jön el a szerelem, amikor már gyerek is van. A szerelemről pedig senki nem tud lemondani. Csak annyit lehet mondani neki, hogy tudom, hogy most nagyon rosszul érzed magad, de egy-két év, és már csak úgy fogsz a feleségedre gondolni, mint egy jó barátra, csak azt az egy-két évet kell kihúzni valahogy - főleg programokkal. Menjen (vagy menjél te is vele,nem tudom, nő vagy-e vagy férfi, mindegy) kirándulni, vagy hívjad meg magatokhoz vasárnapi ebédekre, talán elfogadja, és elfogadja a családod is, hogy egy kicsit többet van nálatok.
2015. szept. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a 20 év nem biztos, hogy 20 év láv sztori, és nem tudhatod mi van a másikkal, mi volt az ajtók mögött. Nagyon csalóka tud lenni a látott kép.
2018. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!