Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a barátoto...

Ti mit tennétek, ha a barátotok sokat játszana?

Figyelt kérdés
Szerintem a barátom rengeteget játszik. Napi 6-7 órát. Inkább az estéket tölti játékkal, de napközben is szok. Ha velem beszélget akkor is sokszor a játékot választja. Azt mondja tudja, hogy ez így nincs rendben. Félek annyira rászokik, hogy a tanulás rovására fog menni, meg a kapcsolatunkra is. Ez olyan mint a drog. Ha együtt vagyunk, akkor nem csinálja. Nem sokszor találkozunk, heti 1-2 alkalommal. A többi napon facen szokunk írni egymásnak. De akkor is néhány kérdés és válasz, majd írja, hogy megy játszani. Ezt ti, hogy oldanátok meg? Mit csináljak. Nem akarok veszekedni ezen vele?

2015. szept. 20. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem ha a játék fontosabb nálad,akkor ezt közöld vele,majd szakíts vele aztán játszon éjjel-nappal!

Biztos találsz olyan férfit aki inkább közös programokat tervezne veled!

2015. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, rendben van, hogy elfogadni a másikat a hibáival együtt, de ha nem képes a változásra, és a saját életed van emiatt elrontva, kész tények elé kellene őt állítani.

Valamilyen stressznek már lehet érnie kell őt, hogy jobb belátásra térjen.

2015. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szervezz közös programokat vele. Az talán érdekesebb lesz mint a játék. Mert fészbúkon írkálni marha unalmas, nem csoda ha a játékot választja inkább.
2015. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék hozzá játszani.
2015. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én párom is sokat játszik. Volt is ebből vita az elején. Közös programot soha nem mondott le, csak mondjuk ott voltam vele ő meg játszott és meguntam. Aztán egyszer kipróbáltam amivel játszott. Nagyon bejött és együtt játszottunk amikor nekem is volt kedvem. Azóta megbékéltem a dologgal. Kompromisszumokat kötöttünk. Neki ez a kikapcsolódás nekem más. De soha nem volt annyira kocka h semmi más ne is érdekelje. Mai napig vannak közös programjaink.
2015. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!