Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfiak, hogy reagálnátok, ha...

Férfiak, hogy reagálnátok, ha a legjobb barátotok ezzel állítana be éjjel hozzátok?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa lesz a kérdés. Írok egy regényt, és abban lesz egy olyan jelenet, hogy a főszereplő férfihez éjjel/hajnalban bekopog egy jó barátja, és sírva közli vele, hogy most tudta meg hogy meghalt az édesapja (mármint azé halt meg, aki odament sírva).

Ilyenkor mi az életszerű, a másik férfi hogy reagálna? Átölelné? Mit mondana? Mit szólna ahhoz hogy a barátja éjszaka bejelentés nélkül zavarta meg? Felajánlaná hogy maradjon ott nála éjszakára?

Életszerűen szeretném megírni a jelenetet.


34 és 32 éves férfiakról van szó, akik évek óta nagyon jó barátok. (De szigorúan barátságról van szó, mielőtt valaki félreértené :D)


Köszi!


2015. aug. 14. 20:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bárhogy reagálhat. A karakter és jellem felépítés számít azt meg te tudod, hogy milyenek a szereplők.
2015. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Én így reagálnék: az nem lehet, mert (és mély Dart Veder hangon) Én vagyok az apád. :DDDDDDDDDDDDDDDDD


Jó ez durva volt, de te is viccesre fogtad a figurát és hála Istennek egy regényhez kell a reagálás. :D


Velem még nem történt efféle dolog, de még a legjobb barátomat sem ölelném át, férfiak között szerintem annyira nem szokás. Szóval, ledöbbenve megkérdezném, hogy:

- Úr Isten, mi történt?

És valamilyen rövid társaságában leülnénk, hogy kiöntse a szívét. :D 22/f

2015. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%

Valószínűleg nem örülne neki, és nem is nagyon érdekelné a dolog. De mivel legjobb barátok ezért pár másodperc tétovázás után azt mondaná jöjjön be.

Ha csak nem veszélyben van az ő élete is, akkor nem ajánlaná fel, hogy maradjon éjszakára.

2015. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
52%

Hát ezt te tudod. milyen a tulajdonsága a fogadó férfinak? Ha az a nem személyeskedő de jószívű befogadja, de nem ölelgeti, tudja hogyan fordulhat egy ilyen emberhez. Lehet hogy idegesítően egyfolytában kérdezgeti - miután befogadta - hogy hogy van? mi kell neki?

Lehet hogy tesz megjegyzést arra hogy miért kellet ilyenkor beállítania.


Milyen az ember?


Én valószínű megölelném befogadnám mondanám neki hogy ha kell valami szóljon, mondja ha beszélni akar róla, én nem erőltetem stb...

2015. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
Egy férfi nem megy a barázjához sírni, ha meghal az apja...
2015. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Ha valakinek meghal az apja az miért megy át a barátjához rögtön?


Itt valami bűzlik...

2015. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem életszerű...
2015. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A két férfi munkatárs, és távol élnek a családjuktól, mert a munkájuk miatt ideiglenesen egy másik földrészen kell élniük. Ebben az országban nem ismernek szinte senkit egymáson kívül, mindig együtt lógnak, a családjuk sokezer km-re. Ezért gondoltam, hogy a hír után átmegy hozzá, mert kell neki valaki, akinél kisírhatja magát, és nem akar egyedül lenni.
2015. aug. 14. 21:16
 9/18 anonim ***** válasza:

Nálam az lenne, hogy na jól van, akkor itt van egy cigi meg szólok csajomnak( mert együtt élünk), hogy na mi van.

Aztán kell e valamit tenni, ha nem akkor elő egy üveg pálesz aztán szóljon:)

2015. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát igen én is bontanám akkor az üveg whiskyt és venném elő a jeget és beszéljen.
2015. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!