Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 15-25 év közötti fiatalok: ti...

15-25 év közötti fiatalok: ti itthon vagy külföldön tervezitek a későbbi életeteket?

Figyelt kérdés

2015. szept. 20. 17:23
1 2
 1/12 Secret184 válasza:
100%

Hiányoznának a barátaim, szóval itthon.

(25F)

2015. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Mindenképpen itthon :) Remek a nyelvtudásom angolból és németből,tervezem elkezdeni az olasz nyelv tanulását is...úgy gondolom itthon többet profitálhatnék ebből a tudásból...na meg,ahogy az első írta,hiányozna a baráti kör és a család :) De megkérdezhetem,hogy mi köze ennek a szexhez? :)
2015. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ahova sodor az élet.
2015. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy, mint az előző..
2015. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Oké, oké, ezt értem, de nem is azt kérdeztem, hogy "hol fogtok élni", hanem inkább arra vagyok kíváncsi, hogy hol tervezitek, vagyis hol szeretnétek jobban: itthon vagy külföldön?


Eredetileg azért tettem a szex kategóriába, mert tudtam, hogy ott több választ kaphatok a kérdésemre.

2015. szept. 20. 17:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön képzelem el. Barátaim nem nagyon vannak (aki van, az is külföldre fog menni), a családomat meg könnyen meg tudom látogatni Ausztriából, vagy Németországból.


Itthon nem tudok egyről a kettőre lépni, pedig mérnök vagyok (és nem vagyok szar szakember). Külföldön körülbelül 5-6x annyit keresnék mint most és akkor már lehetne építkezésen gondolkodni, vagy akár még családalapításon is. Itthon viszont felesleges a hiú ábránd, még egy Trabantot sem tudnék venni és fenntartani.

2015. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Oda megyek, ahol megbecsülnek és ahol megfizetik a munkámat.


Nem az ország érdekel, hanem, hogy ne legyek kiszolgáltatott alkalmazott, akinek semmire nem elég a pénze. Alkalmazotti lát pedig ilyen, mert az alkalmazott mindig is keveset fog keresni/kapni, mint az általa elvégzett munka értéke.

2015. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Külföldön, az egészségügyben fogok dolgozni.
2015. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Külföldön
2015. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én itthon képzelem el. Viszonylag olcsó az élet, az itthoni törvények is jobban tetszenek, plusz nekem semmi kedvem nincs kimenni a sok arabhoz
2015. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!