Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb dolog,...

Mi volt a legrosszabb dolog, amire valaha gondoltál/fantáziáltál?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Hogy szex közben kimegyek a konyhába és kényelmesen benyomok egy bőséges vacsorát. A csajt nem kínálom meg, mivel csak egy nő. Kaja után összetekerek egy telefonkönyvet tölcsér formában, majd feldugom a nő s*ggébe. Ezután belehányom a vacsorát a tölcsérbe. Utána pedig s*ggberakom a ringyóját!
2015. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem szoktam rossz dolgokra gondolni. 22/F
2015. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Arra, hogy a csajnak, akit gyűlölök, levágom egy baltával a karjait, aztán vazelinbe mártom őket és az egyiket feldugom tövig a retkes ...-jába, a másikat pedig lenyomom a torkán. Aztán a lábaira rákötök egy kötelet és felhúzom, hogy fejjel lefelé legyen, mert úgy elvileg a fejébe száll az embernek a vér és nehezebben veszti el az eszméletét. És akkor a hasát felmetszem egy késsel és kihúzom a beleit, rátekerem a nyakára és felakasztom vele.

Ez most kicsit úgy hangozhatott, mintha valami szociopata lennék XD

2015. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Kérdés, mi számít rossznak. Olyan, ami nekem rossz érzés, vagy olyan, ami gonosz.


ami nekem rossz:

-egyszer valahogy magam előtt láttam, ahogy a párom és az egyik barátnőm dugnak... ááááá, soha többet (amúgy ez nem ilyen megérzés volt, mert nő létemre nekem olyan nincs, egyik se jön be a másiknak :D)

-azon gondolkodom, hogy valamikor megőrülök (ettől félek a legjobban)

-hogy milyen lenne, ha meg kellene ölnöm valakit (pl. máshogy nem tudnék túlélni)


Ami gonosz:

-azon gondolkodtam, hogyha lenne varázspálcám vagy vmi ilyesmi, az egyik első dolgom lenne, hogy ott ártsak az egyik volt (barát) barátnőmnek, ahol tudok, mert rohadtul megérdemli... hogy égesse le magát a haverjai előtt, hogy rúgják ki a munkahelyéről, és ne találjon mást

-hogy ország-világ elé tárom, hogy a szüleim mit követtek el ellenem életem során... ha csak a negyedét írnám le, már nem maradna mellettük egyetlen barátjuk sem...

2015. szept. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja mi a legrosszabb amire gondoltam. Felesleges le írni. Nem?
2020. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Bár a válaszod 7 éves, ennek ellenére azt tudom rá mondani, hogy ha valakit meg kell ölnöd a túlélés érdekében.. Bármikor.
2022. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!