Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt a legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legrosszabb esküvő, amin valaha is jártál? Miért volt rossz?

Figyelt kérdés
2015. szept. 12. 02:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%

Nem volt ilyen. A csalad normalis a Maga modjan, eddig Minden jol ereztem magam.

18/L

2015. szept. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Kettő egyformán brutál szar esküvőn is voltam: az egyiken egyszerűen nem volt elég kaja, ezért(?) a társaság egy része igen korán és durván lerészegedett, haza is húztunk még éjfél előtt, aztán útközben még éppen be tudtunk rontani egy gyorsétterembe, mert rohadt éhesek maradtunk...


A másik az jó is lehetett volna, odafigyeltek minden részletre, volt elég ennivaló, a társaság is kissé kifinomultabb volt, legalàbbis senki nem rúgott be, épp csak két dologgal szúrták el a hangulatot, az egyik az ülésrend, már eleve azt utálom, hogy a szentséges pár megszabja nekem, hogy ki mellett kell ülnöm, de itt sikeresen olyan családtagok mellé raktak be, akikkel évek óta nem tartjuk a kapcsolatot, míg a testvérem egy másik asztalnál volt, tehát így kettévett minket, nem tudom, milyen megfontolasból, de az én hangulatomat ez jól elszarta. A másik, hogy az étteremben bent rohadt fülledt meleg volt, kilépni viszont nem volt érdemes, mert nem lévén dohányzásra kijelölt hely, mindegyik bagós egész éjjel ott tömörült a bejárat előtt, vágni lehetett a füstöt az utcán(!). Rémálom volt mindkettő.

2015. szept. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem volt ilyen.
2015. szept. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

A sajátom.... Én szokás szerint hiába próbáltam beszélgetni, kb senki nem figyelt rám, a párom egész este a haverjaival ivott, sőt, még a lakásba is feljöttek, így nekem maradt a netezés...

A lagzi a tesóm rontotta el leginkább, végig az ételt fikázta, a vendégeket szapulta, ez milyen gebe, az biztos pénzt eszik, nézd, milyen autó, biztos keményen dolgozik, stb... Életem egyik legrosszabb napja volt.

2015. szept. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Unokatestvéremé...

Vegán, alkoholmentes és a társaság is...

Képzelj el egy olyan esküvőt, mintha a sulimenzán ülnél.

Van egy alapzaj, de inkább mindenki kussol, és egy csomó kaja megy a kukába.

(nincs bajom a vegán kajákkal, van olyan is, amit imádok, de az ízetlen tofu, sótlan grillzöldségek nem tartoznak ebbe)

Hát annyi előnye volt, hogy a násznép egy kisebb vagyont hagyott a közeli éjjel-nappali kocsmában (volt hamburgerük is!) A kocsmáros éjjel ment a Tescoba áruért mert felzabáltunk mindent, és egy csomó pia elfogyott.

Hatalmas bulit csaptunk, a kocsmáros a végén azzal poénkodott, hogy köszönőajándékot küld a menyasszonynak. :)

2015. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
A szertartást elcseszte 2 kisgyerek folyamatos visítva üvöltése (nem tudom minek kell ilyen helyre hozni őket,nem nekik való) Az ebédelős táncolós mulatságon meg összeverekedett két "rokon" valami régi sérelmen ,úgy kellett szétválasztani őket ,el is törtek néhány tányért amit levertek az asztalról. Szerencsére én csak meghívott voltam,nem az én esküvőm volt .
2015. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Kifejezetten rossz esküvőn nem voltam, de mindegyikben volt valami, ami jobb lett volna, ha nincs. Az egyik barátnőmékén kánikula volt, ami hagyján, de a lagzi helyszínén sem volt légkondi. Egy 100 fős esküvőn azért a hely gondoskodhatott volna róla, ráadásul a termet esküvőkre tartják fenn elsősorban. A másik rossz dolog az volt, hogy a pár nem nagyon vegyült el, párszor körbementek, meg táncoltak valamennyit, de olyan kevésnek éreztük. Most így utólag, mióta volt amiénk is, sokkal inkább megértem ezt, de akkoris kevés volt:)


Egy másik esküvőn a templomban volt egy gyerek, aki folyamatosan beszélt jó hangosan, és csak egy rövid időre vitte ki a szülő. Volt sok másik gyerek, olyan is volt, amelyik csöndben futkorászott a padok között, az senkit nem is zavart, szóval nem azt mondom, hogy gyerek ne menjen esküvőre, de azért a szülőnek illene időben kivinnie, ha ilyen mértékben zavarja a szertartást.


A mi esküvőnkön az idő nem volt a legtutibb, kicsit meg volt kötve a kezünk az időpont miatt, és pont hideg volt, többen megfáztak, ami nekem rossz érzés, pedig mondtam, hogy öltözzenek fel jól. Amit a vendégeink egy része hiányolt, hogy a tortának csak az első pár szeletét vágtuk mi, a többit a pincérek vágták fel. Viszont ez így jó volt, mert különben nem tudom, hogyan sikerült volna olyan szépen, egyformán nem túl nagy szeleteket vágni.


Szóval olyat még nem láttam, ahol mindenki mindennel elégedett lett volna, de azért ez a vegán esküvő elég kemény lehetett. Még azt meg is érteném, ha a társaság nagy része vegén, de így, hogy egy csomóan nem voltak azok.. Ez legalább olyan fura, mint itt volt az egyik kérdésben, ahol a vendégnek azt mondták, hogy vigyen saját kaját, ah nem ehet gluténmenteset.


Egy olyan esküvőn voltam eddig, ahol szinte minden klappolt, ez pedig a kéttanús titkos polgárink volt:D

2015. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon rossz esküvőn szerencsére még nem voltam.

Amin a legrosszabbul éreztem magam, az egy hagyományos, reggelig tartó lagzi volt, ahová ráadásul egyedül kellett mennem, mert a férjem egy rokona esküvőjén vett részt. 7 hónapos terhes voltam, éjféltájt már az asztalra borulva aludtam... nekem ez sok volt akkor, igazából most is az lenne, szeretek aludni :), bulizni meg annyira nem. De a többi vendég jól érezte magát, szóval nem a vendéglátóink hibája volt.

2015. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

Egy tipikus falusi esküvő/lagzi.


Színvonaltalan, igénytelen helyen, igénytelen kajával, idétlen játékokkal, egyszerűen minden minőséget vagy eleganciát nélkülözött az egész. Olyan volt, mint valami gusztustalan kocsmai banzáj.

2015. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Kifejezetten rossz esküvőn még nem voltam, bár eddig életemben 4 esküvőn voltam (meg egyszer kiskoromban, de arra nem nagyon emlékszem). Ezek közül az, ahol annyira nem éreztem jól magamat, ott egyfelől az volt a baj, hogy szerintem egy kicsit zsúfolt volt, lehettünk vagy 150-200-an, ami nem lett volna baj, csak az asztalok és a székek szűken voltak és nehezen fértünk el. Igazából, ez volt a kisebb baj, mert nem vagyok finnyás. A nagyobb bajom az volt, hogy mivel felvidéki volt a pár és Felvidéken volt a lagzi, így sok ismerősük szlovák volt, engem meg a páromat beültettek a szlovák haverjaik közé. Párom beszél szlovákul, de én csak kb. pár mondatot, így eléggé magamra maradtam, ráadásul alapból kicsit rosszkedvű is voltam.

De ez sem volt olyan rossz esküvő, mert néha azért jól éreztem magam.

2015. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!