Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek hogy néz ki egy átlagos...

Nektek hogy néz ki egy átlagos suli utáni nap?

Figyelt kérdés

Mit csináltok suli után? Meg hétvégèn?

Mit visztek kaját?

Milyen sulis tippjeitek vannak?



2015. szept. 21. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
sport, evés
2015. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én kolis vagyok, ezért sajnos elég kötött a napirenden. Reggel késve kelek általában (nagyon rosszul alszok), ezért nincs időm csak egy kávét meginni. Suli után különórák, kimegyek egy kicsit a városba (Spar, Tesco általában, ha sok időm van, akkor könyves-és ruhabolt), aztán tanuloktanuloktanulok. Tippjeim nem nagyon vannak, az a tipikusan utolsó pillanatos ember vagyok, ezért inkább nem adok tippeket:D
2015. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hétfő, kedd, szerda egyetem. Előadások után vissza jövök a koliba eszek, pihenek aztán lemegyek edzeni heti kétszer. D: Utána meg evés kis lazulás pl gépezés, facebook tv a laptopon. :D Ezek elég egyhangúak így fel kell dobni szerdai bl meccs nézéssel, iszogatással. Hétvégén pedig pihenés, edzés, séta, bár most tanulni is kell a hétvégén de nem viszem túlzásba... :D Nap közben órák alatt beszélgetés így a napi társasági élet is meg van. 22/f. D:
2015. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ked: este 8-ig nyelvtanfolyam. Szerda-péntek gyógytorna. A többi napon nincs délutáni programom: könyvtárazok, olvasok, gépezem, tanulok/szakirodalmat olvasok, naplót írok, blogolok, írok (szépirodalmat), kutyámmal foglalkozom.
2015. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Suli, rohanás előkészítőre (felvételi), utána 5 fele haza megyek.

A többi napokon vagy suliból rögtön hazamegyek, vagy edzésre, vagy még elmegyek a barátaimmal a Duna partra sörözni eggyet.:)

2015. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én gimibe járok:

Suli után nekem kb. 1 óra hazajutni és. 6-8 óráim vannak. Amikor hazaérek pihenek úgy 20 percet,majd tanulok. Ez akár este 9-10 - ig is eltarthat(,de van olyan is ,hogy csak 6- ig ,7-ig tanulok). Gyakorlatilag semmi szabadidőm hétközben.


Szombaton matektanárhoz és angol tanárhoz járok. Ez általában a " pihenős" nap.


Vasárnap angol tanfolyamra megyek , és házit írok.


Milyen kaját viszek suliba?

Általában pékárut,de van olyan,hogy zacskóban viszek gabonapelyhet és a gimi melletti boltban veszek mini tejet( olyan kis csomagolásút) ,meg viszek tálkát,kanalat. Szoktam még vinni gyümölcsöt is.


Sulis tippek?

Háááát nem tudom ,figyelj oda órán,úgy könnyebben megy a tanulás.

Légy jóban a tanárokkal,legyél udvarias.


Bocsi a helyesírási hibákért telóról vagyok.

2015. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Középiskolás vagyok, így amikor vége az óráknak, amint tudok takarodok haza. Mikor hazaérek kifekszek és telefonozni szoktam egy ideig, közben heverészni. Majd eszem egyet és attól függ milyen házi feladatok vannak másnapra annak függvényében megcsinálom vagy nem. Filmeket nézek, zenét hallgatok. Hétvégén ha összejön akkor barátaimmal szoktunk kimenni szórakozni. Suliba szendvicseket szoktam pakolni.

Sulis tippek? Mármint mire érted ezt pontosabban?

2015. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden napom más, és más.

Hétfőn 7órám van, nem kell nagyon megszakadni a tanulásban.

Kedden szintén 7, bár ilyenkor nagyon sok reált kell tanulni.

Szerda!! Na az a legrosszabb. ( órám van, és kb. mindent kell tanulni. Plusz az 50 óra ledolgozandó miatt megpróbálok bejutni egy 30órás elsősegély izére. Ha nem sikerült megszívtam, de ha sikerül, akkor is, mert akkor szerdán 1 huzamban 10 órám lesz.. xd...

Csütörtök normális nap, pénteken pedig levetem magam az ágyra, kicsit gépezek, eszem, edzem stb. Igazából én sose vittem túlzásba a tanulást (ennek ellenére tele vagyok 4-esekkel, ötösökkel), ezért a szerdai 10óra az a klasszkikus "ami nem öl meg, az megerősít" :D

2015. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!