Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A a youtube-os kunyerálóknak...

A a youtube-os kunyerálóknak miért küldenek pénzt, amikor egyáltalán nincsenek rászorulva?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

mert általában ígérnek valamit amire az emberek kíváncsiak...

pl GamePlay videókat, vagy valami dolgot elkészítenek...


22F

2015. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer adtam egy általam nagyon kedvelt videósnak egy új dslr kamerát, hogy miért? Mert szeretem a videóit, minden szombaton várom az újat és mivel megtehetem anyagilag, hogy ilyen apróságban segítek valakinek, aki cserébe feldobja a szombatjaimat és sokszor elég elgondolkoztató dolgot ad egész hétre...
2015. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen??? B+, megyek!
2015. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gnoomage ***** válasza:
És a koncertekért miért kérnek belépőt? A mozi miért nem ingyenes? Gondolom te is fizettél már életedben egy dologért amit szórakoztatónak tartottál... Ők általában ebből új játékot vesznek, vagy pc fejlesztést tűznek ki célul, amiből több videó lesz, amit tovább élvezhetsz...
2015. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!