Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Rómeó Jónásról?

Mi a véleményetek Rómeó Jónásról?

Figyelt kérdés

Mostanában elég felkapott lett facebookon, és kb. mindenki oltja, utálja.


Csak azt nem veszik ezek észre, hogy ezt nem gondolja komolyan, ironizál, és direkt provokálja a népet, hogy népszerű lehessen. Akik oda kommentelnek, több ezren, ők komolyan veszik amit mond, és tényleg azt hiszik, hogy ilyen nagyképű. Pedig szerintem egyértelmű, hogy ő sem gondolja komolyan, és csak ironizál, provokál.


Itt az fb adatlapja, aki nem ismerné: [link]


2015. szept. 23. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ti tényleg ráértek ilyen majmokkal foglalkozni? Inkább bámulnám a falat az is hasznosabb ,mint ilyen magamutogató csírákat lájkolgatni meg kommentelni vagy egyáltalán figyelemre méltatni a faszbukon. Igen valószínűleg provokál,de azt lehet provokálni aki hagyja.
2015. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az a durva hogy ennyi idióta ember van, aki ezzel foglalkozik
2015. szept. 23. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy nem most vagyok fiatal! *-*
2015. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vicces, ahogy leidiótáztad magad.
2015. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én konkrétan szégyen vagy nem szégeny tegnap az egyik ismerősöm miatt tudtam meg hogy ez a gyerek egyáltalán létezik :'D és van jobb dolgom is mint hogy vele foglalkozak...van aki szerintem egész nap azt lesi hogy mikor rak fel vmi újat és azt mikor kritizálhatja :'D az ilyeneknek van egyáltalán életük?!

15/l

2015. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!