Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idegen helyen vetkőzni?

Idegen helyen vetkőzni?

Figyelt kérdés
Fetettem a netre egy nadrágomat eladni, egy lány rám írt hogy fel szeretné próbálni és ha jó akkor akarja megvenni.. 1000ft-ért adom szóval nem olyan nagy összeg, de kicsit furcsálltam,én biztos hogy nem vetkőzgetnék idegen ember házába! Vagy csak én fogom fel így a helyzetetet?

2015. szept. 26. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért venné meg a nadrágot, ha nem is jó rá?
2015. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát hogy máshogy próbálja ki hogy jó e rá?


Amúgy ja, te fogd fel furán, strandon, uszodában, iskolában, ruhaboltban nem idegen helyen vagy? Én mondjuk olyan szempontból lennék óvatos hogy nehogy zsebre rakjon valakit az idegen látogató.

2015. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ruhaüzletben a probafülke mennyiben jobb neked?
2015. szept. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is felpróbálnám,próbálás nélkül nem veszek ruhát,cipőt. Oké ezer ft,de ha nem tudom hordani akkor is ezer ft kárba vesszen? Annyira nem nagy vetkőzés csak a cipőjét meg a nadrágját fogja levenni.
2015. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igazából én is vettem már fehérneműt az egyik hirdetői oldalról csak annyi kérésem volt az eladó fele,hogy had próbáljam fel.Szerencsére nem ellenkezett efelöl hiszen tényleg miért fizessek azért ha nem jó.De szerencsére jó volt ő szerinte is.36/N
2015. dec. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!