Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem feltek attol, hogy...

Ti nem feltek attol, hogy nyilvanos helyen osszefuthattok barkivel?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy vannak emebrek akiket nem kedveltek,vagy sosem akarjatok latni eletetekben,de akaratlanul is veletlwnul osszefuttok a pl a plazaban,es beszelgetni kell vele? Vagy eleg ,ha csak odakoszonok,es megyek tovabb? Vagy tegyek ugy,mintha nem ismernem?
2015. júl. 3. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majdnem mindenkinek van olyan személy az életében, akit legszívesebben elkerülne. Ha kölcsönösen észreveszitek egymást, vagy elkerülhetetlen egy egyszerű, normális hangnemű köszönés és mentek tovább. Ha nem, lehet taktikázni, hogy épp nem veszed észre vagy elkezdesz molyolni valamivel.. Csúnya dolog, de néha szükséges.
2015. júl. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már mindenkinél van telefon. Imitálj beszélgetést, amíg elhaladsz mellette.

Probléma: megoldva

2015. júl. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek:) tehat akkor ne fujjam fel a dolgot...
2015. júl. 3. 01:30
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha ilyen van, már rég tudja smemi köze hozzám.

Ki kényszerít?

Megvagy fenyegetve ha nem beszélsz vele megölik családod?

Elvagy tévedve kicsit.

2015. júl. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerős helyzet :)

Tulajdonképpen olyan "ellenségem" vagy olyan, akivel gyűlöljük egymást nincsen. Olyan ismerősök, akiket nem kedvelek és próbálok elkerülni, vannak....

Boltokban, utcán próbálok mindig határozottan menni, ha valakivel mégis találkozok akkor köszönök és megyek tovább, nem állok meg mert akkor nem tudom, hogy mikor szabadulok. Egyébként én nagyon utálom, mikor olyanok állnak le velem beszélgetni, akikkel alig ismerjük egymást és szerintem nem is nagyon érdekli, de nem tudunk miről beszélgetni. Ez a tipikus: Hogy vagy? Aha és anyukádék hogy vannak? Sokat dolgozik, ugye? Szegény, és a tesód hogy van? Jól van akkor, ő is dolgo.....és ez megy végig, én nagyon nem bírom.

Sokszor barátokkal, jó ismerősökkel is van, hogy nem akarok beszélgetni, nincs hozzá kedvem vagy nem érek rá. Volt, hogy céltudatosan elindultam másik irányba, de olyat is csináltam már, hogy telefonálást imitáltam. :)

2015. júl. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Te paraszt 4es te vagy eltevedve :D te milyen buta ember lehetsz... Tobbieknek koszonom,ment a zold;)
2015. júl. 3. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is tartok az ilyesmitől; én azt szoktam csinálni, hogy nem köszönök, nem szólok hozzá. Most hogy ez kinek hogy jön le, az más kérdés. Én ok nélkül senkit nem szoktam utálni, tehát az a kevés ember, akivel ilyen a "kapcsolatom", az úgyis fogja tudni, miért nézem levegőnek.

Azokkal, akikkel simán nem szimpatizálok, de nem tettek velem semmi rosszat, azokkal udvariasan elbeszélgetek kb. 1-2 percig max., aztán kimentem magam, hogy sietnem kell.

2015. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Senki nem tart pisztolyt a fejemhez, hogy beszélgessek vele. Ha nagyon zavarna és nem akarok bunkó lenni, akkor azt mondom, hogy sietek valahová/dolgom van és lelépek.
2015. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!