Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez szerintetek gáz? Vagy...

Ez szerintetek gáz? Vagy ismerkedésben (akár baráti) vagy párkapcsolatban majd hátrány lehet?

Figyelt kérdés

Az, hogy csak facebook-om van, az se viszem túlzásba.

Így mondjuk lemaradnék a pasi instagramom dolgairól...

27 éves vagyok, nő. A többi közösségi oldalról nem tudok. Nahh, és így esetleg lemaradnék, miben sántikál? :)) Vagy jóó, hogy így van?


Írjatok kort és nemet és lécci, hogy tudjam, hány éves és milyen nemű véleménye és jobban tudjam értékelni válaszokat.


2015. szept. 27. 20:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
mondjuk azt se szeretném, hogy mindenki rám találjon, aki akar vagy zaklasson, mert tetszem neki kép alapján.
2015. szept. 27. 20:53
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is csak facebookom van, azt is leginkább üzenetküldésre, meg az egyetemi csoport követésére használom. Eszembe se jut, hogy ez gáz lenne, igazából lesz@rom a közösségi oldalakat, nekem tökmind1, hogy egy lány 15 ilyen oldalon van rajta, vagy egyen sem, nem ez alapján választok párt, hanem a személyes benyomás alapján.
2015. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja és 23/F
2015. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem is csak facebookom van, 89 ismerőssel, de sokáig még fb-on se voltam. Decemberben lesz 3 éve, hogy regisztráltam. Olyan két-három hetente egyszer ha felmegyek...

A kérdésedre válaszolva szerintem inkább előny, hogy nem a közösségi oldalakon élsz.:)

2015. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*4 21 éves vagyok, ezt elfelejtettem:)
2015. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És fiú. Ezt is elfelejtettem:):)
2015. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25/N vagyok és egyhe agyvérzést kaptam attól a gondolattól, hogy egy 27 éves nőt még ilyen kérdések foglalkoztatnak...
2015. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Más oldalatok sincs ezek szerint?


25 éves nő, eszembe jutott hirtelen, mert régen, évekkel ezelőtt hajlamos voltam ott "kémkedni", így most ez már elmarad.

Nem hinném, hogy foglalkozásnak számít, hogy eszembe jutott most és megkérdeztem, nem egész nap agyalok rajta. Számomra a te kombinálásod sokkal inkább túlzásnak tűnik. :)

2015. szept. 27. 21:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs másik. Én ennek a lehetőségeit se használom ki. Pl. eddig még nem is tettem ki egy képet se, és nem osztottam meg semmit. 4-es voltam:)
2015. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ez most milyen kérdés? :D Őszintén. Ne érdekeljen a látszólagos valóság, ami a facen meg egyéb helyeken van. Nem igaz amit ott látsz. 18/F
2015. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!