Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha későn érő típus vagyok az...

Ha későn érő típus vagyok az nagy hátrány lehet egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom, de rájöttem voltak hibáim, amit igyekszek gyorsan kijavítani. Sokáig elég gyerekes voltam, nem adtam magamat inkább álarcot húztam fel, és nem voltam sokáig szociális. Ennek sajnos meglett a böjtje, mivel elég kevés ismerősöm van. Velük néha néha eljárok bulizni, de mostanában nem igazán érnek rá. A legnagyobb hibám az, hogy nem tudok rendesen kommunikálni, és elég félénk szoktam lenni új emberekkel viszont, ha rendesen megismerem, akkor könnyen ellazulok, de sokat akkor se tudok beszélni.

Vannak ilyen sztereotípiák amik őszintén szólva eléggé dühítenek, hogy egy tapasztalatlan pasi könnyen félre léphet, mert engem pont ez zavar, hogy vannak ilyen hűtlen emberek. Nem akarom ezzel fényezni magam, de nem tudom magam elképzelni, hogy megcsalom a barátnőmet. Hűséges lennék vele, és szerintem egy nővel is kilehet élni magunkat.

Nem rég találtam egy hobbit a kondizást, amit szerencsére nagyon élvezek.


2013. nov. 14. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
23 éves koromig nekem is szinte csak külföldi lányokkal volt kapcsolatom, akikkel nyilván nem lehet hosszú távra tervezni, de én sem értettem soha a sok kanjózsit akik hűtlenkednek, és egy numeráért félredobják a normális kapcsolatukat és életüket. Ehhez mai napig tartom magam, most két éve vagyok együtt egy lánnyal, és eszem ágában sem lenne megcsalni. Szóval szerintem jó nyomon jársz. Járj el normális társaságba (a bulizás nem az), önkénteskedj, utazz, legyél nyitott, és be fog jönni neked is.
2013. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj,csak ne add fel a dolgot....tetszik ez a hozzállás,hogy egy nővel is belehet érni,Persze,hogy be!megis kell becsülni,ha úgy érzed eljött az igazi.Türelem kérdése,és te is megfogod találni a párod. :)
2013. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Helló, próbáld ki az internetes társkeresést is, nekem például csak így sikerült barátnőt szereznem :)


20/F

2013. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Társkeresőkkel rossz tapasztalataim vannak elég sok csajnak írtam, de egyik se válaszolt, és szomorúságomban töröltem magam.
2013. nov. 14. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy lányismerősöm kíváncsiságból beregisztrált egy társkeresőre, és kb. 24 óra leforgása alatt 100+ levelet kapott. Teljesen le vannak spamelve, ezt én sem tartom járható útnak. Inkább csináld amit mondtam, járj el önkénteskedni, vagy bármi hasonló.
2013. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alaque ***** válasza:
100%
Az álarcokkal az a baj, hogy nyomják az ember arcát, ezért mindenki idétlenül viselkedik bennük, mert folyton igazgatni kell őket.
2013. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na igen, a társkeresőn sem 1 nap alatt találod meg életed szerelmét :) nekem közel egy évig tartott ugyan, rengeteg csalódás, átverés árán (gondolok itt arra, hogy nem jöttek el a randira, vagy szépen eltűntek egy idő után, vagy a többségük válaszra sem méltatott).
2013. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!